kmenuedit - en to br translation catalogue (27 entries)

en: &Name:
br: &Anv :

en: &Description:
br: &Deskrivadur :

en: &Comment:
br: &Askelenn :

en: &Work path:
br: Hent &labour :

en: Run in term&inal
br: Seveniñ en er term&enell

en: Terminal &options:
br: &Dibarzhoù an termenell :

en: &Username:
br: Anv &arveriad :

en: &New Submenu...
br: Ismeuziad &nevez ...

en: New &Item...
br: &Tra nevez ...

en: New S&eparator
br: T&roc'h nevez

en: &Delete
br: &Distruj

en: Save Menu Changes?
br: Enrollañ c'hemennad ar meuziad ?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
br: &Restr

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
br: &Aozañ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
br: Barrenn kentañ an ostilhoù

en: KDE Menu Editor
br: Aozer meuziad KDE

en: KDE menu editor
br: Aozer meuziad KDE

en: Maintainer
br: Ratreer

en: Previous Maintainer
br: Ratreer diaraok

en: Original Author
br: Oberour kentañ

en: Menu entry to pre-select
br: Prest eo ar modem

en: Could not write to %1
br: Ne m'eus ket gallet skrivañ %1

en:  [Hidden]
br:  [Kuzh]

en: New Submenu
br: Ismeuziad nevez

en: Submenu name:
br: Anv an ismeuziad :

en: New Item
br: Tra nevez

en: Item name:
br: Anv an dra :
