kmenuedit - en to cs translation catalogue (59 entries)

en: &Name:
cs: &Název:

en: &Description:
cs: &Popis:

en: &Comment:
cs: &Komentář:

[ctx: @label:textfield]
en: Environment Variables:
cs: Proměnné prostředí:

[ctx: @label:textfield]
en: Command-Line Arguments:
cs: Argumenty příkazového řádku:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
cs: Za příkazem můžete použít několik zástupných znaků, které budou nahrazeny skutečnými hodnotami při spuštění programu:
    %f - název souboru
    %F - seznam souborů; použijte pro aplikace, které umí otevřít několik lokálních souborů naráz.
    %u - jedno URL
    %U - seznam URL
    %d - složka souboru k otevření
    %D - seznam složek
    %i - ikona
    %m - mini ikona
    %c - komentář

en: Enable &launch feedback
cs: Povo&lit odezvu při spouštění

en: Only show when logged into a Plasma session
cs: Zobrazit pouze pokud jste přihlášeni v sezení Plasma

en: Hidden entry
cs: Skrytá položka

en: General
cs: Obecné

en: &Work path:
cs: &Pracovní cesta:

en: Run in term&inal
cs: Spustit v term&inálu

en: Terminal &options:
cs: M&ožnosti terminálu:

en: &Run as a different user
cs: Spustit pod &jiným uživatelem

en: &Username:
cs: &Uživatelské jméno:

en: Current shortcut &key:
cs: Současná k&lávesa:

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Launch %1
cs: Spustit %1

en: &New Submenu...
cs: &Nová podnabídka...

en: New &Item...
cs: Nová &položka...

en: New S&eparator
cs: Nový o&ddělovač

en: &Sort
cs: &Seřadit

en: &Sort selection by Name
cs: &Seřadit výběr podle názvu

en: &Sort selection by Description
cs: &Seřadit výběr podle popisu

en: &Sort all by Name
cs: &Seřadit vše dle názvu

en: &Sort all by Description
cs: &Seřadit vše podle popisu

en: Move &Up
cs: Posunout nahor&u

en: Move &Down
cs: Posunout &dolů

en: Restore to System Menu
cs: Vrátit systémovou nabídku

en: Search...
cs: Hledat...

en: Search through the list of applications below
cs: Prohledat seznam aplikací níže

en: &Delete
cs: &Smazat

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
cs: Změnili jste nabídku.
    Přejete si změny uložit nebo zapomenout?

en: Save Menu Changes?
cs: Uložit změny nabídky?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: Ú&pravy

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: KDE Menu Editor
cs: Editor nabídky KDE

en: KDE menu editor
cs: Editor nabídky KDE

en: Maintainer
cs: Správce

en: Previous Maintainer
cs: Předchozí správce

en: Original Author
cs: Původní autor

en: Sub menu to pre-select
cs: Předvybrat podnabídku

en: Menu entry to pre-select
cs: Předvybrat nabídku

en: Could not write to %1
cs: Nelze zapsat do %1

en: General options
cs: Obecné možnosti

en: Spell Checking
cs: Kontrola pravopisu

en: Spell checking Options
cs: Možnosti kontroly pravopisu

en: Show hidden entries
cs: Zobrazovat skryté položky

en:  [Hidden]
cs:  [skryté]

en: New Submenu
cs: Nová podnabídka

en: Submenu name:
cs: Název podnabídky:

en: New Item
cs: Nová položka

en: Item name:
cs: Název položky:

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
cs: Všechny podnabídky '%1' budou odstraněny. Přejete si pokračovat?

[ctx: @title:window]
en: Delete
cs: Smazat

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
cs: Změny v nabídce nelze uložit kvůli tomuto problému:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
cs: Přejete si obnovit systémovou nabídku? Tímto odstraníte vlastní nabídky.

[ctx: @title:window]
en: Restore Menu System
cs: Vrátit systém nabídek
