kmenuedit - en to et translation catalogue (48 entries)

en: &Name:
et: &Nimi:

en: &Description:
et: Kir&jeldus:

en: &Comment:
et: &Kommentaar:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
et: Käsu järel võid kasutada kohatäitjaid, mis asendatakse käivitamisel tegelike väärtustega:
    %f - üksik failinimi
    %F - failide nimekiri rakendusetele, mis oskavad mitut kohalikku faili korraga avada
    %u - üksik URL
    %U - URL-ide nimekiri
    %d - avatava faili kataloog
    %D - kataloogide nimekiri
    %i - ikoon
    %m - miniikoon
    %c - pealdis

en: Enable &launch feedback
et: Käivitamise tagasiside &lubamine

en: Hidden entry
et: Peidetud kirje

en: General
et: Üldine

en: &Work path:
et: Töökataloo&g:

en: Run in term&inal
et: Käivitatakse term&inalis

en: Terminal &options:
et: T&erminali parameetrid:

en: &Run as a different user
et: Käi&vitatakse teise kasutajana

en: &Username:
et: Kas&utajanimi:

en: Current shortcut &key:
et: &Käesolev kiirklahv:

en: Advanced
et: Muu

en: Launch %1
et: %1 käivitamine

en: &New Submenu...
et: &Uus alammenüü...

en: New &Item...
et: Uus &element...

en: New S&eparator
et: Uus &eraldaja

en: &Sort
et: &Sortimine

en: Move &Up
et: Liiguta ü&les

en: Move &Down
et: Liiguta &alla

en: Restore to System Menu
et: Süsteemi menüü taastamine

en: Search...
et: Otsi ...

en: Search through the list of applications below
et: Otsimine allolevas rakenduste loendis

en: &Delete
et: &Kustuta

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
et: Oled menüüd muutnud.
    Kas salvestada muudatused või unustada?

en: Save Menu Changes?
et: Kas salvestada menüü muudatused?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: KDE Menu Editor
et: KDE menüü redaktor

en: KDE menu editor
et: KDE menüü redaktor

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
et: (C) 2000-2003: Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Previous Maintainer
et: Endine hooldaja

en: Original Author
et: Algne autor

en: Could not write to %1
et: %1 salvestamine nurjus

en: General options
et: Üldised valikud

en: Spell Checking
et: Õigekirja kontroll

en: Spell checking Options
et: Õigekirja kontrolli valikud

en: Show hidden entries
et: Peidetud kirjete näitamine

en:  [Hidden]
et:  [Peidetud]

en: New Submenu
et: Uus alammenüü

en: Submenu name:
et: Alammenüü nimi:

en: New Item
et: Uus element

en: Item name:
et: Elemendi nimi:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
et: Menüü muudatuste salvestamine nurjus järgmise probleemi tõttu:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
et: Kas soovid taastada süsteemi menüü? Hoiatus: see eemaldab kõik kohandatud menüüd.
