kmenuedit - en to fa translation catalogue (42 entries)

en: &Name:
fa: &نام:‌

en: &Description:
fa: &توصیف:‌

en: &Comment:
fa: &توضیح:‌

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
fa: به دنبال فرمان زیر، می‌توانید چندین نگه‌دارنده جا داشته باشید که وقتی برنامه واقعی اجرا می‌شود با مقادیر واقعی جایگزین می‌شوند:
    %f - نام تک پرونده
    %F -  فهرستی از پرونده‌ها، برای کاربردهایی استفاده می‌شود که می‌توانند چند پرونده محلی را با هم باز کنند
    %u - یک تک نشانی وب
    %U - فهرست نشانیهای وب
    %d -باز کردن پوشه پرونده
    %D - فهرست پوشه‌ها
    %i - شمایل
    %m - خرد شمایل
    %c - عنوان

en: Enable &launch feedback
fa: فعال‌سازی &راه‌اندازی بازخورد‌

en: Hidden entry
fa: مورد مخفی

en: General
fa: عمومی

en: &Work path:
fa: مسیر &کار:‌

en: Run in term&inal
fa: اجرا در &پایانه‌

en: Terminal &options:
fa: &گزینه‌های پایانه:‌

en: &Run as a different user
fa: &اجرا به عنوان یک کاربر متفاوت‌

en: &Username:
fa: &نام کاربر:‌

en: Current shortcut &key:
fa: &کلید میان‌بر جاری:‌

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: &New Submenu...
fa: زیرفهرست &جدید...‌

en: New &Item...
fa: &فقره جدید...‌

en: New S&eparator
fa: &جداساز جدید‌

en: Restore to System Menu
fa: بازگرداندن به منوی سامانه

en: &Delete
fa: &حذف‌

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
fa: در گزینگان تغییراتی را ایجاد کرده‌اید.
    می‌خواهید تغییرات را ذخیره کنید یا آنها را دور می‌اندازید؟

en: Save Menu Changes?
fa: تغییرات گزینگان ذخیره شود؟

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fa: &ویرایش‌

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی

en: KDE Menu Editor
fa: ویرایشگر گزینگان KDE

en: KDE menu editor
fa: ویرایشگر گزینگان KDE

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
fa: (ح) ۲۰۰۳-۲۰۰۰، Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter

en: Maintainer
fa: نگه‌دارنده

en: Previous Maintainer
fa: نگه‌دارنده قبلی

en: Original Author
fa: نویسنده اصلی

en: Sub menu to pre-select
fa: زیرفهرست برای پیش‌گزینش

en: Menu entry to pre-select
fa: مدخل گزینگان برای پیش‌گزینش

en: Could not write to %1
fa: نتوانست در %1 بنویسد

en: Spell Checking
fa: غلط یابی

en: Spell checking Options
fa: گزینه‌های غلط یابی

en: Show hidden entries
fa: نمایش موارد مخفی

en:  [Hidden]
fa:  [مخفی]

en: New Submenu
fa: زیرفهرست جدید

en: Submenu name:
fa: نام زیرفهرست:

en: New Item
fa: فقره جدید

en: Item name:
fa: نام فقره:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
fa: تغییرات گزینگان را به دلیل مشکلات زیر نتوانست ذخیره کند:
