kmenuedit - en to fy translation catalogue (39 entries)

en: &Name:
fy: &Namme:

en: &Comment:
fy: Taljo&chting:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
fy: Efter it kommando kinne jo in ferskaat oan spesjale tekenkombinaasjes brûke, dy't ferfongen wurde sille troch de wurklike wearden at it feitlike programma útfiert wurdt:
    %f - in losse triem
    %F - in list mei triemmen; brûke by applikaasje dy't meardere triemmen yn ien kear iepenje kinne
    %u - in los URL-adres
    %U - in list mei URL-adressen
    %d - de map wêr't it te iepenjen triem ynstiet
    %D - in list mei mappen
    %i - it byldkaike
    %m - it mini-byldkaike
    %c - de titel

en: Enable &launch feedback
fy: Opstartnotifikaasje aktiv&earje

en: Hidden entry
fy: Ferburgen ynfier

en: General
fy: Algemien

en: &Work path:
fy: &Wurkpaad:

en: Run in term&inal
fy: Yn term&inal útfiere

en: Terminal &options:
fy: Terminal&opsjes:

en: &Run as a different user
fy: As in oa&re brûker útfiere

en: &Username:
fy: Br&ûkersnamme:

en: Current shortcut &key:
fy: Aktive f&luchtoets:

en: Advanced
fy: Avansearre

en: &New Submenu...
fy: &Nij submenu...

en: New &Item...
fy: Nij &item...

en: New S&eparator
fy: Nije &ôfskieder

en: Restore to System Menu
fy: Nei systeemmenu weromsette

en: &Delete
fy: &Wiskje

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
fy: Jo hawwe feroarings oanbrocht yn it menu.
    Wolle jo dizze feroarings bewarje of negearje?

en: Save Menu Changes?
fy: Menu feroarings bewarje?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fy: &Triem

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fy: Be&wurkje

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fy: Haadarkbalke

en: KDE Menu Editor
fy: KDE Menu Bewurker

en: KDE menu editor
fy: KDE menu bewurker

en: Maintainer
fy: Underhâlder

en: Previous Maintainer
fy: Foarige ûnderhâlder

en: Original Author
fy: Oarspronklike skriuwer

en: Could not write to %1
fy: Koe net skriuwe nei %1

en: Spell Checking
fy: Stavering hifkje

en: Spell checking Options
fy: Opsjes foar de staveringshifker

en: Show hidden entries
fy: Ferburgen ynfieren sjen litte

en:  [Hidden]
fy:  [Ferburgen]

en: New Submenu
fy: Nij submenu

en: Submenu name:
fy: Namme fan submenu:

en: New Item
fy: Nij item

en: Item name:
fy: Namme fan item:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
fy: De menu feroarings koenen net bewarre wurde troch de folgjende swierrichheid:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
fy: Wolle jo it systeemmenu weromsette? Warskôging: Dit sil de oanpaste menu's fuortsmite.
