kmenuedit - en to he translation catalogue (62 entries)

en: &Name:
he: &שם:

en: &Description:
he: &תיאור:

en: &Comment:
he: ה&ערה:

[ctx: @label:textfield]
en: Environment variables:
he: משתני סביבה:

[ctx: @label:textbox the name or path to a command-line program]
en: Program:
he: יישום:

[ctx: @label:textfield]
en: Command-line arguments:
he: ארגומנטים לשורת הפקודה:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
he: אחרי הפקודה, אפשר להציב כמה משתנים שיוחלפו בערכים האמיתיים כאשר היישום מופעל:
    %f - שם קובץ בודד
    %F - רשימה של קבצים; לשימוש עבור יישומים שפותחים כמה קבצים בבת אחת
    %u - כתובת אחת
    %U - רשימה של כתובות
    %d - התיקייה של הקובץ לפתיחה
    %D - רשימה של תיקיות
    %i - הסמל
    %m - הסמל המוקטן
    %c - הכותרת

en: Enable &launch feedback
he: הפעלת משוב לה&פעלה

en: Only show when logged into a Plasma session
he: מוצג רק בתוך הפעלה של פלזמה

en: Hidden entry
he: רשומה מוסתרת

en: General
he: כללי

en: &Work path:
he: &נתיב עבודה:

en: Run in term&inal
he: הפעלה ב&מסוף

en: Terminal &options:
he: &אפשרויות מסוף:

en: &Run as a different user
he: הפע&לה כמשתמש אחר

en: &Username:
he: שם מש&תמש:

en: Current shortcut &key:
he: מ&קש קיצור נוכחי:

en: Advanced
he: מתקדם

en: Launch %1
he: הפעלת %1

en: &New Submenu...
he: תת־&תפריט חדש…

en: New &Item...
he: &פריט חדש…

en: New S&eparator
he: מ&פריד חדש

en: &Sort
he: &מיון

en: &Sort Selection by Name
he: &מיון בחירה לפי שם

en: &Sort Selection by Description
he: &מיון בחירה לפי תיאור

en: &Sort All by Name
he: &מיון הכול לפי שם

en: &Sort All by Description
he: &מיון הכול לפי תיאור

en: Move &Up
he: הזזה מ&עלה

en: Move &Down
he: הזזה מ&טה

en: Restore to System Menu
he: שחזור לתפריט המערכת

en: Search...
he: חיפוש…

en: Search through the list of applications below
he: חיפוש ברשימת היישומים להלן

en: &Delete
he: מ&חיקה

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
he: ערכת שינויים בתפריט.
    לשמור את השינויים או לשכוח מהם?

en: Save Menu Changes?
he: לשמור את השינויים לתפריטים?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: ע&ריכה

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: KDE Menu Editor
he: עורך התפריטים של KDE

en: KDE menu editor
he: עורך התפריטים של KDE

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
he: (C) 2000-2003, ולדו בסטיאן, רפאל סנדריני, מתיאס אלטר

en: Waldo Bastian
he: ולדו בסטיאן

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Raffaele Sandrini
he: רפאל סנדריני

en: Previous Maintainer
he: מתחזק קודם

en: Matthias Elter
he: מתיאס אלטר

en: Original Author
he: יוצר מקורי

en: Montel Laurent
he: מונטל לורנט

en: Entry and/or menu to select, e.g. "org.kde.dolphin.desktop", "Utilties/org.kde.kwrite.desktop", "Education/Mathematics"
he: רשומה ו/או תפריט לבחירה, למשל: „org.kde.dolphin.desktop”, „עזרים/org.kde.kwrite.desktop”, „חינוך/מתמטיקה”

en: Could not write to %1
he: אין אפשרות לכתוב אל %1

en: General options
he: אפשרויות כלליות

en: Spell Checking
he: בדיקת איות

en: Spell checking Options
he: אפשרויות בדיקת איות

en: Show hidden entries
he: הצגת רשומות מוסתרות

en:  [Hidden]
he:  [מוסתר]

en: New Submenu
he: תת־תפריט חדש

en: Submenu name:
he: שם תת־התפריט:

en: New Item
he: פריט חדש

en: Item name:
he: שם הפריט:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
he: לא ניתן לשמור את השינוים לתפריט עקב התקלה הבאה:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
he: לשחזר את תפריט המערכת? אזהרה: פעולה זו תסיר תפריטים שהותאמו אישית.

[ctx: @title:window]
en: Restore Menu System
he: שחזור תפריט המערכת
