kmenuedit 0 - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: &Name:
hr: &Ime:

en: &Description:
hr: Opis:

en: &Comment:
hr: &Komentar:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
hr: Prateći naredbu, možete imati nekoliko držača za mjesto koji će biti zamjenjeni sa aktualnim vrijednostima, kada se aktualni program pokrene:
    %f – iedno ime datoteke
    %F – lista datoteka, koristite u aplikacijama koje mogu otvoriti više lokalnih datoteka odjednom.
    %u – jedan URL
    %U – lista URL-ova
    %d – ime mape datoteke koju otvarate
    %D – lista mapa
    %i – ikona
    %m – mini-ikona
    %c – naslov

en: Enable &launch feedback
hr: &Omogućite povratnu informaciju o pokretanju

en: Hidden entry
hr: Sakriveni unos

en: General
hr: Opće

en: &Work path:
hr: &Radna putanja

en: Run in term&inal
hr: Pokreni u term&inalu

en: Terminal &options:
hr: P&ostavke terminala:

en: &Run as a different user
hr: Pok&reni kao drugi korisnik

en: &Username:
hr: &Korisničko ime:

en: Current shortcut &key:
hr: Trenutna &kratica:

en: Advanced
hr: Napredno

en: &New Submenu...
hr: &Novi Podizbornik

en: New &Item...
hr: Nov&i stavak

en: New S&eparator
hr: Novi s&eparator

en: Restore to System Menu
hr: Vrati u sustavski izbornik

en: &Delete
hr: &Izbriši

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
hr: Napravili ste izmjene u izborniku.
    Želite li da snimiti ili odbaciti izmjene?

en: Save Menu Changes?
hr: Treba li spremiti izmjene izbornika?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hr: &Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hr: &Uredi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hr: Glavna alatna traka

en: KDE Menu Editor
hr: KDE izmjene izbornika

en: KDE menu editor
hr: KDE uređivač izbornika

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
hr: © 2000–2003 Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter

en: Maintainer
hr: Održavatelj

en: Previous Maintainer
hr: Trenutni održavatelj

en: Original Author
hr: Originalni autor

en: Sub menu to pre-select
hr: Podizbornik za pred-odabir

en: Menu entry to pre-select
hr: Izbornički unos za pred-odabir

en: Could not write to %1
hr: Ne mogu zapisati u %1

en: Spell Checking
hr: Provjera pravopisa

en: Spell checking Options
hr: Opcije provjere pravopisa

en: Show hidden entries
hr: Pokaži skrivene unose

en:  [Hidden]
hr:  [Sakriveno]

en: New Submenu
hr: &Novi Podizbornik

en: Submenu name:
hr: Naziv podizbornika

en: New Item
hr: Nova stavka

en: Item name:
hr: Naziv stavke:

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
hr: Svi podizbornici od '%1' biti će uklonjeni. Da li želite nastaviti?

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
hr: Promjene u izborniku ne mogu biti spremljene zbog slijedećeg problema:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
hr: Da li želite vratiti sustavksi izbornik? Oprez: Ovo će ukloniti sve prilagođene izbornike.
