desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (9 entries)

en: &Name:
hsb: &Mjeno:

en: &Description:
hsb: &Wopisanje:

en: General
hsb: Generelnje

en: &Username:
hsb: Mjeno w&užiwarja:

en: &Delete
hsb: Z&ničić

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hsb: &Dataja

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hsb: &Wobdźěłać

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hsb: Hłowny nastrojowy pas

en: Spell Checking
hsb: Přepruwowanje prawopisa
