KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (56 entries)

en: &Name:
hu: &Név:

en: &Description:
hu: &Leírás:

en: &Comment:
hu: Meg&jegyzés:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
hu: A parancs után helyettesítési szimbólumok is megadhatók, melyek helyére a futtatáskor aktuális értékek kerülnek:
    %f - egy fájlnév
    %F - több fájlnév; olyan alkalmazásoknál, melyek egyszerre több fájlt is meg tudnak nyitni
    %u - egy URL
    %U - több URL
    %d - a megnyitandó fájl könyvtárának neve
    %D - több könyvtárnév
    %i - az ikon
    %m - a mini-ikon
    %c - a felirat

en: Enable &launch feedback
hu: Az indítási visszajel&zés bekapcsolása

en: Only show when logged into a Plasma session
hu: Megjelenítés csak akkor, ha bejelentkezett a Plasma munkamenetbe

en: Hidden entry
hu: Rejtett bejegyzés

en: General
hu: Általános

en: &Work path:
hu: M&unkakönyvtár:

en: Run in term&inal
hu: Parancsértelme&zőben indítás

en: Terminal &options:
hu: A parancsértelmező pa&raméterei:

en: &Run as a different user
hu: Futtatás má&s nevében

en: &Username:
hu: &Felhasználónév:

en: Current shortcut &key:
hu: B&illentyűkombináció:

en: Advanced
hu: Speciális

en: Launch %1
hu: A(z) %1 indítása

en: &New Submenu...
hu: Új &almenü…

en: New &Item...
hu: Új ele&m…

en: New S&eparator
hu: Új el&választó

en: &Sort
hu: &Rendezés

en: &Sort selection by Name
hu: Kijelölés &rendezés név szerint

en: &Sort selection by Description
hu: Kijelölés &rendezése leírás szerint

en: &Sort all by Name
hu: Összes &rendezése név szerint

en: &Sort all by Description
hu: Összes &rendezése leírás szerint

en: Move &Up
hu: Mozgatás &felfelé

en: Move &Down
hu: Mozgatás &lefelé

en: Restore to System Menu
hu: A rendszermenü visszaállítása

en: Search...
hu: Keresés…

en: Search through the list of applications below
hu: Keresés az alábbi alkalmazások listájában

en: &Delete
hu: &Törlés

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
hu: Módosításokat hajtott végre a menüben.
    El szeretné menteni a változásokat vagy megtartja a korábbi állapotot?

en: Save Menu Changes?
hu: El szeretné menteni a menü módosításait?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hu: &Fájl

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hu: S&zerkesztés

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Fő eszköztár

en: KDE Menu Editor
hu: KDE menüszerkesztő

en: KDE menu editor
hu: KDE menüszerkesztő

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
hu: (C) Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter, 2003.

en: Maintainer
hu: Karbantartó

en: Previous Maintainer
hu: Előző karbantartó

en: Original Author
hu: Eredeti szerző

en: Sub menu to pre-select
hu: Kiválasztandó almenü

en: Menu entry to pre-select
hu: Kiválasztandó menüelem

en: Could not write to %1
hu: Nem sikerült írni ide: %1

en: General options
hu: Általános beállítások

en: Spell Checking
hu: Helyesírás-ellenőrzés

en: Spell checking Options
hu: Helyesírás-ellenőrzési beállítások

en: Show hidden entries
hu: A rejtett bejegyzések megjelenítése

en:  [Hidden]
hu:  [Rejtett]

en: New Submenu
hu: Új almenü

en: Submenu name:
hu: Az almenü neve:

en: New Item
hu: Új elem

en: Item name:
hu: Az elem neve:

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
hu: „%1” összes almenüje el lesz távolítva. Folytatni szeretné?

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
hu: A menü módosításait nem sikerült elmenteni a következő probléma miatt:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
hu: Vissza szeretné állítani a rendszermenüt? Figyelem: visszaállításkor az egyedi menük el lesznek távolítva.
