kmenuedit - en to kk translation catalogue (51 entries)

en: &Name:
kk: &Атауы:

en: &Description:
kk: &Сипатамасы:

en: &Comment:
kk: &Түсініктеме:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
kk: Командадан кейін, бағдарламасы орындалғанда нақты мәндерімен ауыстырылатын, бірнеше параметрлер орналасады:
    %f - бір файлдың атауы
    %F - файлдар тізімі; бірден бірнеше жергілікті файлдарды аша алатын қолданбалармен пайдалану үшін
    %u - бір URL-сілтеме
    %U - URL-сілтемелер тізімі
    %d - ашылатын файлдың қапшығы
    %D - қапшықтар тізімі
    %i - таңбаша
    %m - мини-таңбаша
    %c - терезенің айдары

en: Enable &launch feedback
kk: &Жегу барысы көрсетілсін

en: Hidden entry
kk: Жасырын

en: General
kk: Жалпы

en: &Work path:
kk: &Жұмыс қапшығы:

en: Run in term&inal
kk: Терм&иналда орындалсын

en: Terminal &options:
kk: Терминал &параметрлері:

en: &Run as a different user
kk: Басқаның атынан &орындасын

en: &Username:
kk: &Пайдаланушы:

en: Current shortcut &key:
kk: Перне тір&кесімі:

en: Advanced
kk: Қосымша

en: &New Submenu...
kk: &Жаңа бағыныңқы мәзір...

en: New &Item...
kk: Жаңа &элемент...

en: New S&eparator
kk: Жаңа бө&лгіш

en: &Sort
kk: &Реттеу

en: &Sort selection by Name
kk: Таңдалғандарын атауы бойынша &реттеу

en: &Sort selection by Description
kk: Таңдалғандарын сипатамасы бойынша &реттеу

en: &Sort all by Name
kk: Бүкілін атауы бойынша &реттеу

en: &Sort all by Description
kk: Бүкілін сипатамасы бойынша &реттеу

en: Move &Up
kk: &Жоғарлату

en: Move &Down
kk: &Төмендету

en: Restore to System Menu
kk: Жүйелік мәзіріне қайтару

en: &Delete
kk: Ө&шіру

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
kk: Мәзірде өзгерістер енгізілген.
    Сақтау керек пе, әлде ысырып тасталсын ба?

en: Save Menu Changes?
kk: Мәзірде жасалған өзгерістер сақталсын ба?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: Өңд&еу

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

en: KDE Menu Editor
kk: KDE Мәзір өңдегіші

en: KDE menu editor
kk: KDE мәзір өңдегіші

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Previous Maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі

en: Original Author
kk: Бастапқы авторы

en: Sub menu to pre-select
kk: Дайын бағыныңқы мәзір

en: Menu entry to pre-select
kk: Дайын мәзір жазуы

en: Could not write to %1
kk: %1 дегенге жазылмады

en: General options
kk: Жалпы параметрлері

en: Spell Checking
kk: Емле тексеру

en: Spell checking Options
kk: Емле тексеру параметрлері

en: Show hidden entries
kk: Жасырындары көрсетілсін

en:  [Hidden]
kk:  [Жасырын]

en: New Submenu
kk: Жаңа бағыныңқы мәзірі

en: Submenu name:
kk: Бағыныңқы мәзірдің атауы:

en: New Item
kk: Жаңа элемент

en: Item name:
kk: Әлементтің атауы:

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
kk: '%1' дегеннің барлық ішкі мәзірлері өшіріледі. Бола берсін бе?

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
kk: Мәзірдің өзгерістері сақталмайды, себебі:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
kk: Жүйелік мәзірін қалпына қайтармақсыз ба? Барлық өзіндік мәзірлер жоғалады.
