kmenuedit - en to km translation catalogue (40 entries)

en: &Name:
km: ឈ្មោះ ៖

en: &Comment:
km: មតិ​យោបល់ ៖

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
km: ដោយ​ធ្វើ​តាម​ពាក្យ​បញ្ជា អ្នក​អាច​មាន​កន្លែង​ដាក់​មួយ​ចំនួន ដែល​នឹង​ជំនួស​ដោយ​តម្លៃ​ពិត នៅ​ពេល​កម្មវិធី​ពិត​បាន​រត់ ៖
    %f - ឈ្មោះ​ឯកសារ​តែ​មួយ
    %F - បញ្ជី​នៃ​ឯកសារ ប្រើ​សម្រាប់​កម្មវិធី​ដែល​អាច​បើក​ឯកសារ​មូលដ្ឋាន​មួយ​ចំនួន នៅ​ពេល​តែ​មួយ
    %u - URL តែ​មួយ
    %U - បញ្ជី​នៃ URLs
    %d - ថត​នៃ​ឯកសារ​ដែល​ត្រូវ​បើក
    %D - បញ្ជី​នៃ​ថត
    %i - រូប​តំណាង
    %m - រូប​តំណាង​តូច
    %c - ចំណង​ជើង

en: Enable &launch feedback
km: អនុញ្ញាត​ប្រតិកម្ម​ពេល​ចាប់ផ្ដើម

en: Hidden entry
km: ធាតុ​ដែល​បាន​លាក់

en: General
km: ទូទៅ

en: &Work path:
km: ផ្លូវ​ការងារ ៖

en: Run in term&inal
km: រត់​ក្នុង​ស្ថានីយ

en: Terminal &options:
km: ជម្រើស​ស្ថានីយ ៖

en: &Run as a different user
km: រត់​ជា​អ្នក​ប្រើ​ផ្សេង

en: &Username:
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ៖

en: Current shortcut &key:
km: គ្រាប់ចុច​ផ្លូវ​កាត់​បច្ចុប្បន្ន ៖

en: Advanced
km: កម្រិត​ខ្ពស់

en: &New Submenu...
km: ម៉ឺនុយ​រង​ថ្មី...

en: New &Item...
km: ធាតុ​ថ្មី...

en: New S&eparator
km: បន្ទាត់​ខណ្ឌ​ចែក​ថ្មី

en: Restore to System Menu
km: ស្ដារ​ទៅ​ម៉ឺនុយ​ប្រព័ន្ធ​ឡើង​វិញ

en: &Delete
km: លុប

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
km: អ្នក​បាន​ធ្វើ​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ម៉ឺនុយ ។
    តើ​អ្នក​ចង់​រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ឬ​មិន​រក្សា​ទុក​ពួក​វា?

en: Save Menu Changes?
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ម៉ឺនុយ?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
km: ​ឯកសារ​

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
km: កែ​សម្រួល​

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ​

en: KDE Menu Editor
km: កម្មវិធី​និពន្ធ​ម៉ឺនុយ KDE

en: KDE menu editor
km: កម្មវិធី​និពន្ធ​ម៉ឺនុយ KDE

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០០-២០០៣ ដោយ Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: Previous Maintainer
km: អ្នក​ថែ​ទាំ​មុន

en: Original Author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: Could not write to %1
km: មិន​អាច​សរសេរ​ទៅ %1

en: Spell Checking
km: កម្មវិធី​ពិនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ

en: Spell checking Options
km: ជម្រើស​ការ​ពនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ

en: Show hidden entries
km: បង្ហាញ​ធាតុ​ដែល​បាន​លាក់

en:  [Hidden]
km:  [លាក់]

en: New Submenu
km: ម៉ឺនុយ​រង​ថ្មី

en: Submenu name:
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​រង ៖

en: New Item
km: ធាតុ​ថ្មី

en: Item name:
km: ឈ្មោះ​វត្ថុ ៖

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
km: ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ម៉ឺនុយ​មិន​អាច​រក្សា​ទុក​បាន​ទេ ដោយ​សារ​តែ​បញ្ហា​ខាង​ក្រោម ៖

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
km: តើ​អ្នក​ចង់​ស្ដារ​ម៉ឺនុយ​ប្រពន្ធ​ឡើងវិញ​ឬ ? ព្រមាន ៖ វា​នឹង​យក​ម៉ឺនុយ​ផ្ទាល់ខ្លួន​ទាំងអស់​ចេញ ។
