kmenuedit - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: &Name:
ku: &Nav:

en: &Description:
ku: &Rave:

en: &Comment:
ku: &Şîrove:

en: Hidden entry
ku: Têketina veşartî

en: General
ku: Giştî

en: &Work path:
ku: Rêça &xebatê:

en: Run in term&inal
ku: Di ter&mînalê de bixebitîne

en: Terminal &options:
ku: &Opsiyonên termînalê:

en: &Run as a different user
ku: &Wekî bikarhênerî cuda bixebitîne

en: &Username:
ku: Navê &Bikarhêner:

en: Current shortcut &key:
ku: &Bişkojka kurterê ya heyî:

en: Advanced
ku: Pêşketî

en: &New Submenu...
ku: Binpêşeka &Nû...

en: New &Item...
ku: &Hêmana Nû...

en: New S&eparator
ku: &Veqetînera Nû

en: &Delete
ku: &Jêbirin

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
ku: Te pêşek guherand.
    Dixwazî guhartinan tomar bikî an biavêjî?

en: Save Menu Changes?
ku: Guhartinên Pêşekê Werin Tomarkirin?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ku: &Pel

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ku: &Sererastkirin

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ku: Darikê Amûran ya Mak

en: KDE Menu Editor
ku: Edîtorê Pêşekên KDE

en: KDE menu editor
ku: Edîtorê pêşekên KDE

en: Maintainer
ku: Kesê miqate

en: Previous Maintainer
ku: Kesê Miqate yê Berê

en: Original Author
ku: Nivîskarê Yekemîn

en: Could not write to %1
ku: Nivîsîna li %1 biserneket

en: Spell Checking
ku: Kontrola Rastnivîsê

en: Spell checking Options
ku: Vebijêrkên kontrola rastnivîsê

en: Show hidden entries
ku: Têketinên veşartî nîşan bide

en:  [Hidden]
ku:  [Veşartî]

en: New Submenu
ku: Binpêşeka Nû

en: Submenu name:
ku: Navê binpêşekê:

en: New Item
ku: Hêmana Nû

en: Item name:
ku: Navê hêmanê:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
ku: Tomarkirina guhartinên pêşekê biserneket, ev pirsgirêk derket:
