kmenuedit - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

en: &Description:
lt: &Aprašas:

en: &Comment:
lt: &Komentaras:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
lt: Po komandos galite nurodyti keletą vietaženklių, įrašydami simbolių derinius, kurie, vykdant komandą, bus pakeisti tikromis reikšmėmis:
    %f - vieno failo pavadinimas
    %F - failų sąrašas; naudoti su programomis, galinčiomis iš karto atverti keletą vietinių failų
    %u - vienas URL
    %U - URL sąrašas
    %d - aplankas, kuriame yra norimas atverti failas
    %D - aplankų sąrašas
    %i - piktograma
    %m - mini-piktograma
    %c - lango antraštė

en: Enable &launch feedback
lt: Įjungti grįžtamąjį &paleidimo ryšį

en: Only show when logged into a Plasma session
lt: Rodyti tik prisijungus prie Plasma seanso

en: Hidden entry
lt: Paslėptas įrašas

en: General
lt: Bendra

en: &Work path:
lt: &Darbinis kelias:

en: Run in term&inal
lt: Vykdyti term&inale

en: Terminal &options:
lt: Terminalo &parinktys:

en: &Run as a different user
lt: Vykdyti &kito naudotojo teisėmis

en: &Username:
lt: &Naudotojo vardas:

en: Current shortcut &key:
lt: Esamas spartusis &klavišas:

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Launch %1
lt: Paleisti %1

en: &New Submenu...
lt: &Naujas submeniu...

en: New &Item...
lt: Naujas &elementas...

en: New S&eparator
lt: Nauja&s skirtukas

en: &Sort
lt: &Rikiuoti

en: &Sort selection by Name
lt: &Rikiuoti žymėjimą pagal pavadinimą

en: &Sort selection by Description
lt: &Rikiuoti žymėjimą pagal aprašą

en: &Sort all by Name
lt: &Rikiuoti visus pagal pavadinimą

en: &Sort all by Description
lt: &Rikiuoti visus pagal aprašą

en: Move &Up
lt: Pa&kelti

en: Move &Down
lt: &Nuleisti

en: Restore to System Menu
lt: Atkurti į sisteminį meniu

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: Search through the list of applications below
lt: Ieškoti per žemiau esančių programų sąrašą

en: &Delete
lt: Iš&trinti

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
lt: Šiame meniu atlikote pakeitimus.
    Ar norite šiuos pakeitimus įrašyti, ar juos atmesti?

en: Save Menu Changes?
lt: Įrašyti meniu pakeitimus?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

en: KDE Menu Editor
lt: KDE meniu redaktorius

en: KDE menu editor
lt: KDE meniu redaktorius

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Previous Maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

en: Original Author
lt: Pradinis autorius

en: Sub menu to pre-select
lt: Submeniu išankstiniam pasirinkimui

en: Menu entry to pre-select
lt: Meniu įrašas išankstiniam pasirinkimui

en: Could not write to %1
lt: Nepavyko rašyti į %1

en: General options
lt: Bendros parinktys

en: Spell Checking
lt: Rašybos tikrinimas

en: Spell checking Options
lt: Rašybos tikrinimo parinktys

en: Show hidden entries
lt: Rodyti paslėptus įrašus

en:  [Hidden]
lt:  [Paslėptas]

en: New Submenu
lt: Naujas submeniu

en: Submenu name:
lt: Submeniu pavadinimas:

en: New Item
lt: Naujas elementas

en: Item name:
lt: Elemento pavadinimas:

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
lt: Bus pašalinti visi „%1“ submeniu. Norite tęsti?

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
lt: Nepavyko įrašyti meniu pakeitimų dėl šios problemos:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
lt: Ar norite atkurti sisteminį meniu? Įspėjimas: bus pašalinti visi naudotojo tinkinti meniu.
