kmenuedit - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: &Name:
lv: &Nosaukums:

en: &Description:
lv: &Apraksts:

en: &Comment:
lv: &Komentārs:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
lv: Aiz komandas jūs varat izmantot vairākus vietturus, kas pēc programmas palaišanas tiks aizvietoti ar reālajām vērtībām:
    %f - viena faila nosaukumam
    %F - failu sarakstam. Lietojiet programmām, kas var darboties ar vairākiem lokāliem failiem vienlaicīgi
    %u - viens URL
    %U - URL saraksts
    %d - atveramā faila mape
    %D - mapju saraksts
    %i - ikona
    %m - miniikona
    %c - virsraksts

en: Enable &launch feedback
lv: Ieslēgt pa&laišanas reakciju

en: Hidden entry
lv: Slēpts ieraksts

en: General
lv: Pamata

en: &Work path:
lv: &Darba ceļš:

en: Run in term&inal
lv: Darbināt term&inālī

en: Terminal &options:
lv: Termināļa &opcijas:

en: &Run as a different user
lv: Darbināt kā &citam lietotājam

en: &Username:
lv: &Lietotājvārds:

en: Current shortcut &key:
lv: Esošais saīsnes &taustiņš:

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: &New Submenu...
lv: &Jauna apakšizvēlne...

en: New &Item...
lv: Jauns &elements...

en: New S&eparator
lv: Jauns a&tdalītājs

en: Restore to System Menu
lv: Atjaunot sistēmas izvēlnē

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
lv: Jūs esat veicis izmaiņas izvēlnē.
    Vai jūs vēlaties tās saglabāt vai izmest?

en: Save Menu Changes?
lv: Saglabāt izvēlnes izmaiņas?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: &Rediģēt

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: KDE Menu Editor
lv: KDE izvēlnes redaktors

en: KDE menu editor
lv: KDE izvēlnes redaktors

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
lv: (C) 2000-2003, Valdo Bastians, Raffaele Sandrini, Matiass Elters (Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter)

en: Waldo Bastian
lv: Valdo Bastians (Waldo Bastian)

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Raffaele Sandrini
lv: Raffaele Sandrini (Raffaele Sandrini)

en: Previous Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Matthias Elter
lv: Matiass Elters (Matthias Elter)

en: Original Author
lv: Oriģināla autors

en: Sub menu to pre-select
lv: Iepriekšiezīmējamā apakšizvēlne

en: Menu entry to pre-select
lv: Iepriekšiezīmējamā izvēlnes rindiņa

en: Could not write to %1
lv: Nevar rakstīt uz %1

en: Spell Checking
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Spell checking Options
lv: Pareizrakstības pārbaudes opcijas

en: Show hidden entries
lv: Rādīt slēptos ierakstus

en:  [Hidden]
lv:  [Slēpts]

en: New Submenu
lv: Jauna apakšizvēlne

en: Submenu name:
lv: Apakšizvēlnes nosaukums:

en: New Item
lv: Jauns elements

en: Item name:
lv: Elementa nosaukums:

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
lv: Visas '%1' apakšizvēlnes tiks noņemtas. Vai vēlaties turpināt?

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
lv: Izvēlnes izmaiņas nevarēja saglabāt sekojošas problēmas dēļ:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
lv: Vai vēlaties atjaunot sistēmas izvēlni? Brīdinājums: Tas noņemtas visas pielāgotās izvēlnes.
