kmenuedit - en to mai translation catalogue (46 entries)

en: &Name:
mai: नाम (&N):

en: &Description:
mai: विवरण (&D):

en: &Comment:
mai: टिप्पणीः (&C)

en: Enable &launch feedback
mai: लांच फ़ीडबैक सक्षम करू (&l)

en: Hidden entry
mai: छुपल प्रविष्टि

en: General
mai: सामान्य

en: &Work path:
mai: कार्य पथः (&W)

en: Run in term&inal
mai: टर्मिनल मे चलाउ (&i)

en: Terminal &options:
mai: टर्मिनल विकल्पः (&o)

en: &Run as a different user
mai: भिन्न उपयोगकर्ता जहिना चलाउ (&R)

en: &Username:
mai: प्रयोक्ता नाम: (&U)

en: Current shortcut &key:
mai: मोजुदा शार्टकट कुंजीः (&k)

en: Advanced
mai: उन्नत

en: &New Submenu...
mai: नव उपमेनू ... (&N)

en: New &Item...
mai: नव वस्तु... (&I)

en: New S&eparator
mai: नव सेपरेटर (&e)

en: Restore to System Menu
mai: तंत्र मेनूमे वापिस जाउ

en: &Delete
mai: मेटाबू (&D)

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
mai: अहाँ मेनू मे परिवर्तन कएने छी.
    की अहाँ परिवर्तनसभ केँ सहेजबाक लेल चाहब अथवा रद्द कएनाइ चाहब?

en: Save Menu Changes?
mai: मेनू परिवर्तन सहेजू?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
mai: फाइल (&F)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
mai: सँपादित करू (&E)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

en: KDE Menu Editor
mai: केडीई मेनू  संपादक

en: KDE menu editor
mai: केडीई मेनू संपादक

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
mai: (C) 2000-2003, वाल्दो बास्तियान, राफेल सांद्रीनी, मैथियास एल्टर

en: Waldo Bastian
mai: वाल्दो बास्तियान

en: Maintainer
mai: अनुरक्षक

en: Raffaele Sandrini
mai: राफेल सांद्रीनी

en: Previous Maintainer
mai: पूर्व मेंटेनर

en: Matthias Elter
mai: मैथियास एल्टर

en: Original Author
mai: मूल लेखक

en: Montel Laurent
mai: मोंटेल लारेंट

en: Sub menu to pre-select
mai: उप मेनू टू प्री-सलेक्ट

en: Menu entry to pre-select
mai: मेनू एन्ट्री टू प्री-सलेक्ट

en: Could not write to %1
mai: %1 पर लिखि नहि सकल

en: Spell Checking
mai: वर्तनी की जाँचि

en: Spell checking Options
mai: वर्तनी जाँच क' लेल विकल्प

en: Show hidden entries
mai: छुपी प्रविष्टि देखाउ

en:  [Hidden]
mai: (छुपल)

en: New Submenu
mai: नव उपमेनू

en: Submenu name:
mai: उपमेनू नामः

en: New Item
mai: नव वस्तु

en: Item name:
mai: वस्तु क' नामः

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
mai: '%1' क' सबहि मेनू  मेटाए देल जाएत. की अहाँ जारी रखबाक लेल चाहैत छी?

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
mai: निम्न कारणसँ मेनू परिवर्तनकेँ सहेजल नहि जाए सकल:
