kmenuedit - en to ms translation catalogue (38 entries)

en: &Name:
ms: &Nama:

en: &Comment:
ms: &Komen:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
ms: Berikutan arahan, anda ada beberapa pemegang tempat yang akan digantikan dengan nilai sebenar apabila program sebenar dijalankan:
    %f - satu nama fail
    %F - senarai fail; guna untuk aplikasi yang boleh membuka beberapa fail setempat
    %u - satu URL
    %U - senarai URL
    %d - folder bagi fail yang hendak dibuka
    %D - senarai folder
    %i - ikon
    %m - miniikon
    %c -kapsyen

en: Enable &launch feedback
ms: Menghidupkan &lancar maklum balas

en: Hidden entry
ms: Masukan tersembunyi

en: General
ms: Umum

en: &Work path:
ms: Laluan Ke&rja:

en: Run in term&inal
ms: Jalankan di term&inal

en: Terminal &options:
ms: Pilihan t&erminal:

en: &Run as a different user
ms: &Jalankan sebagai pengguna lain

en: &Username:
ms: &Nama pengguna:

en: Current shortcut &key:
ms: Kekun&ci pintasan semasa:

en: Advanced
ms: Lanjutan

en: &New Submenu...
ms: Subme&nu Baru

en: New &Item...
ms: &Item Baru...

en: New S&eparator
ms: &Pemisah Baru

en: Restore to System Menu
ms: Kembalikan kepada Menu Sistem

en: &Delete
ms: Pa&dam

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
ms: Anda telah membuat perubahan kepada menu.
    Anda ingin menyimpan perubahan ini atau membuangnya?

en: Save Menu Changes?
ms: Simpan Perubahan Menu?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ms: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ms: &Sunting

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ms: Bar Alatan Utama

en: KDE Menu Editor
ms: Penyunting  Menu KDE

en: KDE menu editor
ms: Penyunting menu KDE

en: Maintainer
ms: Penyelenggara

en: Previous Maintainer
ms: Penyelenggara Terdahulu

en: Original Author
ms: Penulis Asal

en: Could not write to %1
ms: Tidak dapat tulis ke %1

en: Spell Checking
ms: Periksa Ejaan

en: Spell checking Options
ms: Pilihan pemeriksa ejaan

en: Show hidden entries
ms: Papar masukan tersembunyi

en: New Submenu
ms: Submenu Baru

en: Submenu name:
ms: Nama submenu:

en: New Item
ms: Item Baru

en: Item name:
ms: Nama item:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
ms: Perubahan menu tidak dapat disimpan disebabkan oleh masalah berikut:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
ms: Adakah anda hendak mengembalikan menu sistem? Amaran: Ini akan membuang semua menu tersendiri.
