kmenuedit - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: &Name:
ne: नाम:

en: &Description:
ne: वर्णन:

en: &Comment:
ne: टिप्पणी:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
ne: आदेश अनुगमन गर्दा, तपाईँसँग वास्तविक कार्यक्रम चल्दा वास्तविक मानहरू प्रतिस्थापन गरिने धेरै प्लेसहोल्डर हुन सक्दछ:
    %f - एकल फाइल नाम
    %F - फाइलहरूको सूची; धेरै स्थानीय फाइल एकैपटक खोल्न सकिने अनुप्रयोग प्रयोग गर्नुहोस्
    %u - एकल यूआरएल
    %U - यूआरएल हरूको सूची
    %d - खोल्नका लागि फाइलको फोल्डर
    %D - फोल्डरहरूको सूची
    %i - प्रतिमा
    %m - सानो-प्रतिमा
    %c - क्याप्सन

en: Enable &launch feedback
ne: सुरुआत पृष्ठपोषण सक्षम पार्नुहोस्

en: &Work path:
ne: कार्य मार्ग:

en: Run in term&inal
ne: टर्मिनलमा चलाउनुहोस्

en: Terminal &options:
ne: टर्मिनल विकल्प:

en: &Run as a different user
ne: फरक प्रयोगकर्ताको रूपमा चलाउनुहोस्

en: &Username:
ne: प्रयोगकर्ता नाम:

en: Current shortcut &key:
ne: हालको सर्टकट कुञ्जी:

en: &New Submenu...
ne: नयाँ उपमेनु...

en: New &Item...
ne: नयाँ वस्तु...

en: New S&eparator
ne: नयाँ विभाजक

en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
ne: तपाईँले मेनुमा परिवर्तन गर्नुभयो ।
    तपाईँले परिवर्तनहरू बचत गर्न वा छोड्न चाहनुहुन्छ ?

en: Save Menu Changes?
ne: मेनु परिवर्तनहरू बचत गर्नुहुन्छ ?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: KDE Menu Editor
ne: केडीई मेनु सम्पादक

en: KDE menu editor
ne: केडीई मेनु सम्पादक

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
ne: (C) 2000-2003, वाल्डो बास्टियन, राफाइले सान्ड्रिनि, माथियस इल्टर

en: Waldo Bastian
ne: वाल्डो बास्टियन

en: Maintainer
ne: मर्मतकर्ता

en: Raffaele Sandrini
ne: राफाइले सानड्रिनि

en: Previous Maintainer
ne: अघिल्लो मर्मतकर्ता

en: Matthias Elter
ne: माथियस इल्टर

en: Original Author
ne: मौलिक लेखक

en: Sub menu to pre-select
ne: पूर्व-छनौट गर्न उपमेनु

en: Menu entry to pre-select
ne: पूर्व-छनौट गर्न मेनु प्रविष्टि

en: Could not write to %1
ne: %1 मा लेख्न सकेन

en:  [Hidden]
ne:  [लुकेको]

en: New Submenu
ne: नयाँ उपमेनु

en: Submenu name:
ne: उपमेनु नाम:

en: New Item
ne: नयाँ वस्तु

en: Item name:
ne: वस्तु नाम:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
ne: तलका समस्याको कारण मेनु परिवर्तनहरू बचत गर्न सकेन:
