kmenuedit - en to nl translation catalogue (57 entries)

en: &Name:
nl: &Naam:

en: &Description:
nl: &Beschrijving:

en: &Comment:
nl: &Commentaar:

[ctx: @label:textfield]
en: Environment variables:
nl: Omgevingsvariabelen:

[ctx: @label:textbox the name or path to a command-line program]
en: Program:
nl: Programma:

[ctx: @label:textfield]
en: Command-line arguments:
nl: Argumenten op de opdrachtregel:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
nl: Om het commando aan te vullen kunt u gebruik maken van enkele plaatshouders die zullen worden vervangen door de werkelijke waarden als het programma wordt uitgevoerd:
    %f -   n bestand
    %F - een serie bestanden, te gebruiken bij programma's die meerdere lokale bestanden tegelijk kunnen openen
    %u -   n URL-adres
    %U - een serie URL-adressen
    %d - de map waarin het te openen bestand zich bevindt
    %D - een serie mappen
    %i - het pictogram
    %m - het minipictogram
    %c - de vensterbalktitel

en: Enable &launch feedback
nl: Opstartnotificatie activ&eren

en: Only show when logged into a Plasma session
nl: Alleen tonen wanneer aangemeld in een Plasma-sessie

en: Hidden entry
nl: Verborgen element

en: General
nl: Algemeen

en: &Work path:
nl: &Werkpad:

en: Run in term&inal
nl: In term&inal uitvoeren

en: Terminal &options:
nl: Terminal&opties:

en: &Run as a different user
nl: Als een ande&re gebruiker uitvoeren

en: &Username:
nl: Gebr&uikersnaam:

en: Current shortcut &key:
nl: Huidige sne&ltoets

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Launch %1
nl: %1 opstarten

en: &New Submenu...
nl: &Nieuw submenu...

en: New &Item...
nl: Nieuw &item...

en: New S&eparator
nl: Nieuwe &scheiding

en: &Sort
nl: &Sorteren

en: &Sort Selection by Name
nl: Selectie op naam &sorteren

en: &Sort Selection by Description
nl: Selectie op beschrijving &sorteren

en: &Sort All by Name
nl: Alles op naam &sorteren

en: &Sort All by Description
nl: Alles op beschrijving &sorteren

en: Move &Up
nl: Omhoog &verplaatsen

en: Move &Down
nl: Om&laag verplaatsen

en: Restore to System Menu
nl: Herstellen naar systeemmenu

en: Search...
nl: Zoeken...

en: Search through the list of applications below
nl: Zoeken in de onderstaande lijst met toepassingen

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
nl: U hebt wijzigingen aangebracht in het menu.
    Wilt u de wijzigingen opslaan of verwerpen?

en: Save Menu Changes?
nl: Menuwijzigingen opslaan?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: KDE Menu Editor
nl: KDE Menubewerker

en: KDE menu editor
nl: KDE Menubewerker

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Previous Maintainer
nl: Vorige onderhouder

en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Entry and/or menu to select, e.g. "org.kde.dolphin.desktop", "Utilties/org.kde.kwrite.desktop", "Education/Mathematics"
nl: Item en/of menu te selecteren, bijv. "org.kde.dolphin.desktop", "Utilties/org.kde.kwrite.desktop", "Education/Mathematics"

en: Could not write to %1
nl: Kon niet naar %1 schrijven

en: General options
nl: Algemene opties

en: Spell Checking
nl: Spellingcontrole

en: Spell checking Options
nl: Opties voor spellingcontrole

en: Show hidden entries
nl: Verborgen items tonen

en:  [Hidden]
nl:  [Verborgen]

en: New Submenu
nl: Nieuw submenu

en: Submenu name:
nl: Naam van submenu:

en: New Item
nl: Nieuw item

en: Item name:
nl: Naam van item:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
nl: De menuveranderingen konden niet worden opgeslagen vanwege het volgende probleem:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
nl: Wilt u het systeemmenu herstellen? Waarschuwing: alle aangepaste menu's zullen worden verwijderd.

[ctx: @title:window]
en: Restore Menu System
nl: Menusysteem herstellen
