kmenuedit - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: &Name:
oc: &Nom :

en: &Comment:
oc: &Comentari :

en: &Username:
oc: &Nom d'usuari :

en: Advanced
oc: A_vançat

en: &Delete
oc: &Suprimir

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
oc: &Edicion

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

en: Maintainer
oc: Manteneire

en: Previous Maintainer
oc: Manteneire precedent

en: Spell Checking
oc: Verificar l'ortografia

en: New Item
oc: Element novèl
