kmenuedit - en to pl translation catalogue (65 entries)

en: &Name:
pl: &Nazwa:

en: &Generic name:
pl: Nazwa o&gólna:

en: &Comment:
pl: &Uwaga:

[ctx: @label:textfield]
en: Environment variables:
pl: Zmienne środowiskowe:

[ctx: @label:textfield]
en: Command-line arguments:
pl: Argumenty wiersza poleceń:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
pl: W poleceniu można zawrzeć kilka znaczników, które zostaną zastąpione odpowiednimi wartościami przy uruchamianiu programu:
    %f - pojedyncza nazwa pliku
    %F - lista plików, należy jej używać dla programów, które mogą otwierać kilka lokalnych plików jednocześnie
    %u - pojedynczy URL
    %U - lista URL-i
    %d - katalog otwieranego pliku
    %D - lista katalogów
    %i - ikona
    %m - mała ikona
    %c - nagłówek

en: Enable &launch feedback
pl: &Powiadom o uruchomieniu

en: Only show when logged into a Plasma session
pl: Pokaż tylko w środowisku Plazma

en: Hidden entry
pl: Ukryta rzecz

en: General
pl: Ogólne

en: &Work path:
pl: Ścieżka początko&wa:

en: Run in term&inal
pl: Uruchom w term&inalu

en: Terminal &options:
pl: U&stawienia terminala:

en: &Run as a different user
pl: U&ruchom jako inny użytkownik

en: &Username:
pl: &Użytkownik:

en: Run using dedicated &graphics card
pl: Uruchom przy użyciu osobnej karty &graficznej

en: Current shortcut &key:
pl: Bieżący skrót &klawiszowy:

en: Advanced
pl: Rozszerzone

en: Launch %1
pl: Uruchom %1

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
pl: Ukryje to całkowicie pasek menu. Możesz go przywrócić wpisując %1.

en: Hide menu bar
pl: Ukryj pasek menu

en: &New Submenu...
pl: &Nowe podmenu...

en: New &Item...
pl: Nowa &rzecz...

en: New S&eparator
pl: Nowy rozdzi&elacz

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Location
pl: Skopiuj położenie

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open Containing Folder
pl: &Otwórz katalog zawierający

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
pl: Właściwości

en: &New
pl: &Nowy

en: &Sort
pl: U&szereguj

en: &Sort Selection by Name
pl: U&szereguj zaznaczone wg nazwy

en: &Sort Selection by Description
pl: U&szereguj zaznaczone wg opisu

en: &Sort All by Name
pl: U&szereguj wszystkie wg nazwy

en: &Sort All by Description
pl: U&szereguj wszystkie wg opisu

en: Move &Up
pl: Przesuń w &górę

en: Move &Down
pl: Przesuń w &dół

en: Restore to System Menu
pl: Przywróć menu systemowe

en: Search...
pl: Poszukaj...

en: Search through the list of applications below
pl: Wyszukaj na liście aplikacji poniżej

en: &Delete
pl: U&suń

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
pl: Ustawienia menu uległy zmianie.
    Zapisać, czy porzucić zmiany?

en: Save Menu Changes?
pl: Zapisać zmiany w menu?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (file_file_actions)
en: File Act&ions
pl: Działan&ia na plikach

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

note: i18n: ectx: ToolBar (hamburgerBar)
en: Hamburger Menu Toolbar
pl: Menu hamburger

en: KDE Menu Editor
pl: Edytor menu KDE

en: KDE menu editor
pl: Edytor menu KDE

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Previous Maintainer
pl: Poprzedni opiekun

en: Original Author
pl: Autor

en: Entry and/or menu to select, e.g. "org.kde.dolphin.desktop", "Utilties/org.kde.kwrite.desktop", "Education/Mathematics"
pl: Wpis i/lub menu do wybrania, np. "org.kde.dolphin.desktop", "Utilties/org.kde.kwrite.desktop", "Education/Mathematics"

en: Could not write to %1
pl: Nie można zapisać %1

en: General options
pl: Ustawienia ogólne

en: Spell Checking
pl: Sprawdzanie pisowni

en: Spell checking Options
pl: Ustawienia sprawdzania pisowni

en: Show hidden entries
pl: Pokaż ukryte elementy

en:  [Hidden]
pl:  [ukryte]

en: New Submenu
pl: Nowe podmenu

en: Submenu name:
pl: Nazwa podmenu:

en: New Item
pl: Nowy element

en: Item name:
pl: Nazwa elementu:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
pl: Zmiany w menu nie mogły zostać zapisane z powodu następującego błędu:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
pl: Przywrócić menu systemowe? Uwaga: wszystkie menu użytkownika zostaną usunięte.

[ctx: @title:window]
en: Restore Menu System
pl: Przywróć menu systemowe
