kmenuedit - en to se translation catalogue (32 entries)

en: &Name:
se: &Namma:

en: &Description:
se: &Válddahus:

en: &Comment:
se: &Kommeanta:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
se: Maŋŋá gohččuma sáhtát bidjat čuovvuvaš variábeliid mat buhttejuvvojit duohta árvvuiguin og prográmma vuolgá johtui.
    %f – ovttaskas fiilanamma
    %F – fiilalistu, prográmmat mat sáhttet máŋga fiilla oktanaga rahpat geavahit dán.
    %u – ovttaskas URL
    %U – URL-listu
    %d . – máhppa mii gullá fiilii maid galgá rahpat
    %D – máhppalistu
    %i .– govaš
    %m – minigovaš
    %c – namahus

en: Enable &launch feedback
se: &Bija álggahanávaštusa doaibmat

en: &Work path:
se: Ba&rgoochu:

en: Run in term&inal
se: Vuoje term&inálas

en: Terminal &options:
se: Terminálmo&lssaeavttut:

en: &Run as a different user
se: Vuoje &eará geavaheaddjin

en: &Username:
se: &Geavaheaddjinamma:

en: Current shortcut &key:
se: Dálá &jođánisboallu:

en: &New Submenu...
se: &Ođđa vuollefállu …

en: New &Item...
se: Ođđa &mearkkuš …

en: New S&eparator
se: Ođđa &earrolinnjá

en: Move &Up
se: Sirdde &bajás

en: Move &Down
se: Sirdde &vulos

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
se: Leat rievdadan fálu.
    Hálidatgo rievdadusaid vurket?

en: Save Menu Changes?
se: Vurke fállorievdadusaid?

en: KDE Menu Editor
se: KDE fállodoaimmaheaddji

en: KDE menu editor
se: KDE fállodoaimmaheaddji

en: Maintainer
se: Mátasdoalli

en: Previous Maintainer
se: Ovddit mátasdoalli

en: Original Author
se: Álgovuolggalaš čálli

en: Sub menu to pre-select
se: Vuollefállu mii ovdagihtii válljejuvvo

en: Menu entry to pre-select
se: Fállomearkkus maid ovdagihtii válljejuvvo

en: Could not write to %1
se: Ii sáhttán %1:ii čállit

en:  [Hidden]
se:  [Čihkojuvvon]

en: New Submenu
se: Ođđa vuollefállu

en: Submenu name:
se: Vuollefálu namma:

en: New Item
se: Ođđa mearkkuš

en: Item name:
se: Merkoša namma:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
se: Dát vattisvuohta dagahii ahte ii lean vejolaš vurket fálu rievdadusaid:
