kmenuedit - en to si translation catalogue (39 entries)

en: &Name:
si: නාමය (&N):

en: &Comment:
si: සටහන (&C):

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
si: විධානයට පසුව ඔබට එක් එක් වැඩසටහන සමඟ එක් එක් අගයන් කිහිපයක් සහිත ස්ථාන ධාරක කිහිපයක් සැකසිය හැක:
    %f - තනි ගොනු නාමයක්
    %F - ගොනු ලැයිස්තුවක්; එකවර දේශීය ගොනු කිහිපයක් විවෘත කල හැකි භාවිතයෙදවුමෙ සඳහා භාවිත වේ
    %u - තනි URL ලිපිනයක්
    %U - URL ලිපින ලැයිස්තුවක්
    %d - විවෘත කරන ගොනුවේ බහාළුම
    %D - බහාළුම් ලැයිස්තුව
    %i - අයිකනය
    %m - කුඩා-අයිකනය
    %c - මාතෘකාව

en: Enable &launch feedback
si: ප්‍රතිචාර ක්‍රියාත්මක වීම සක්‍රීය කරන්න (&l)

en: Hidden entry
si: සැඟවුනු ඇතුළත් කිරීමක්

en: General
si: සාමාන්‍ය

en: &Work path:
si: වැඩ මඟ (&W):

en: Run in term&inal
si: අග්‍රය තුළ ක්‍රියාත්මක කරන්න (&i)

en: Terminal &options:
si: අග්‍රයේ විකල්ප (&o):

en: &Run as a different user
si: වෙනත් පරිශීලකයෙක් ලෙස ක්‍රියාත්මක කරන්න (&R)

en: &Username:
si: පරිශීලක නාමය (&U):

en: Current shortcut &key:
si: වත්මන් කෙටිමං යතුර (&k):

en: Advanced
si: උසස්

en: &New Submenu...
si: නව උප මෙනුව... (&N)

en: New &Item...
si: නව අයිතමය... (&I)

en: New S&eparator
si: නව වෙන් කිරීමක් (&e)

en: Restore to System Menu
si: පද්ධති මෙනුවට ප්‍රථිස්ථාපනය කරන්න

en: &Delete
si: මකන්න (&D)

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
si: ඔබ විසින් මෙනුවට වෙනස්කම් සිදුකර ඇත.
    ඔබට ඇවැසි ඒවා සුරැකීමටද අවලංගු කිරීමටද?

en: Save Menu Changes?
si: මෙනු වෙනස්කම් සුරකින්නද?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
si: ගොනුව (&F)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
si: සකසන්න (&E)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
si: ප්‍රධාන ටූල්බාරය

en: KDE Menu Editor
si: KDE මෙනු සකසනය

en: KDE menu editor
si: KDE මෙනු සකසනය

en: Maintainer
si: පරිපාලක

en: Previous Maintainer
si: පෙර පරිපාලක

en: Original Author
si: මුල් කතෲ

en: Could not write to %1
si: %1 වෙත ලිවිය නොහැක

en: Spell Checking
si: අකුරු පිරික්සමින්

en: Spell checking Options
si: අකුරු පිරික්සීමේ විකල්ප

en: Show hidden entries
si: සැඟවුනු ඇතුළත් කිරීම් පෙන්වන්න

en:  [Hidden]
si:  [සැඟවුනු]

en: New Submenu
si: නව උපමෙනුව

en: Submenu name:
si: උප මෙනු නාමය:

en: New Item
si: නව අයිතමය

en: Item name:
si: අයිතම නාමය:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
si: පහත ගැටළුව නිසා මෙනු වෙනස්කම් සුරැකිය නොහැක:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
si: ඔබට පද්ධති මෙනුව ප්‍රතිස්ථාපනය කිරීමට ඇවසිද? අවවාදයයි: මෙය සියළු රුචි මෙනු ඉවත් කරයි.
