kmenuedit - en to sk translation catalogue (59 entries)

en: &Name:
sk: &Názov:

en: &Description:
sk: &Popis:

en: &Comment:
sk: &Komentár:

[ctx: @label:textfield]
en: Environment Variables:
sk: Premenné prostredia:

[ctx: @label:textfield]
en: Command-Line Arguments:
sk: Parametre príkazového riadku:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
sk: Za príkazom je možné zadať rôzne zastupiteľné znaky, ktoré sa pri spustení programu nahradia skutočnými hodnotami:
    %f - názov súboru
    %F - zoznam súborov, napr. pre aplikácie, ktoré dokážu otvoriť niekoľko lokálnych súborov naraz
    %u - jedno URL
    %U - zoznam URL
    %d - priečinok súboru, ktorý sa má otvoriť
    %D - zoznam priečinkov
    %i - ikona
    %m - mini ikona
    %c - titulok

en: Enable &launch feedback
sk: P&ovoliť odozvu pri spustení

en: Only show when logged into a Plasma session
sk: Zobrazovať iba pri prihlásení do Plasma sedenia

en: Hidden entry
sk: Skrytá položka

en: General
sk: Všeobecné

en: &Work path:
sk: Pracovná &cesta:

en: Run in term&inal
sk: Spustiť v &termináli

en: Terminal &options:
sk: &Nastavenia terminálu:

en: &Run as a different user
sk: Spustiť ako &iný užívateľ

en: &Username:
sk: &Užívateľské meno:

en: Current shortcut &key:
sk: Aktuálna klávesová &skratka:

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Launch %1
sk: Spustiť %1

en: &New Submenu...
sk: &Nové podmenu...

en: New &Item...
sk: Nová &položka...

en: New S&eparator
sk: Nový &oddeľovač

en: &Sort
sk: &Zoradiť

en: &Sort selection by Name
sk: Zoradiť výber podľa názvu

en: &Sort selection by Description
sk: Zoradiť výber podľa popisu

en: &Sort all by Name
sk: Zoradiť všetko podľa názvu

en: &Sort all by Description
sk: Zoradiť všetko podľa popisu

en: Move &Up
sk: Posunúť &vyššie

en: Move &Down
sk: Posunúť &nižšie

en: Restore to System Menu
sk: Obnoviť systémové menu

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Search through the list of applications below
sk: Vyhľadávať v zozname aplikácií nižšie

en: &Delete
sk: &Odstrániť

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
sk: Urobili ste v menu zmeny.
    Chcete ich uložiť alebo zahodiť?

en: Save Menu Changes?
sk: Uložiť zmeny menu?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sk: &Upraviť

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: KDE Menu Editor
sk: KDE Editor menu

en: KDE menu editor
sk: KDE Editor menu

en: Maintainer
sk: Správca

en: Previous Maintainer
sk: Predchádzajúci správca

en: Original Author
sk: Originálny autor

en: Sub menu to pre-select
sk: Podmenu na predvolenie

en: Menu entry to pre-select
sk: Položka menu na predvolenie

en: Could not write to %1
sk: Nepodarilo sa zapísať do %1

en: General options
sk: Všeobecné voľby

en: Spell Checking
sk: Kontrola pravopisu

en: Spell checking Options
sk: Možnosti kontroly pravopisu

en: Show hidden entries
sk: Zobraziť skryté položky

en:  [Hidden]
sk:  [Skryté]

en: New Submenu
sk: Nové podmenu

en: Submenu name:
sk: Názov podmenu:

en: New Item
sk: Nová položka

en: Item name:
sk: Názov položky:

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
sk: Všetky podmenu '%1' budú odstránené. Chcete pokračovať?

[ctx: @title:window]
en: Delete
sk: Vymazať

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
sk: Zmeny v menu sa nepodarilo uložiť, kvôli nasledujúcemu problému:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
sk: Chcete obnoviť systémové menu? Upozornenie: týmto odstránite všetky vlastné menu.

[ctx: @title:window]
en: Restore Menu System
sk: Obnoviť systémové menu
