kmenuedit - en to sl translation catalogue (65 entries)

en: &Name:
sl: Ime:

en: &Generic name:
sl: &Generično ime:

en: &Comment:
sl: Opomba:

[ctx: @label:textfield]
en: Environment variables:
sl: Spremenljivke okolja:

[ctx: @label:textfield]
en: Command-line arguments:
sl: Argumenti ukazne vrstice:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
sl: Za ukazom lahko uporabite več vsebnikov, ki bodo zamenjani z dejanskimi vrednostmi, ko bo program zagnan:
    %f - ime ene datoteke
    %F - seznam datotek; uporabite za programe, ki lahko odprejo več krajevnih datotek naenkrat
    %u - en naslov URL
    %U - seznam naslovov URL
    %d - mapa datotek za odprtje
    %D - seznam map
    %i - ikona
    %m - mini ikona
    %c - naslov

en: Enable &launch feedback
sl: Omogoči odziv zagona

en: Only show when logged into a Plasma session
sl: Prikaži samo, kadar si prijavljen v sejo Plasme

en: Hidden entry
sl: Skrit vnos

en: General
sl: Splošno

en: &Work path:
sl: Delovna pot:

en: Run in term&inal
sl: Zaženi v term&inalu

en: Terminal &options:
sl: M&ožnosti terminala:

en: &Run as a different user
sl: Zaženi kot d&rug uporabnik

en: &Username:
sl: &Uporabniško ime:

en: Run using dedicated &graphics card
sl: Zagon z namensko &grafično kartico

en: Current shortcut &key:
sl: Trenutna bližnjična &tipka:

en: Advanced
sl: Napredno

en: Launch %1
sl: Zaženi %1

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
sl: To bo popolnoma skrilo menijsko vrstico. Ponovno ga lahko prikažete tako, da vnesete %1.

en: Hide menu bar
sl: Skrij menijsko vrstico

en: &New Submenu...
sl: &Nov podmeni...

en: New &Item...
sl: Nov predmet...

en: New S&eparator
sl: Nov ločilnik

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Location
sl: Kopiraj lokacijo

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open Containing Folder
sl: &Odpri vsebujočo mapo

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
sl: Lastnosti

en: &New
sl: Nova

en: &Sort
sl: Razvr&sti

en: &Sort Selection by Name
sl: Razvr&sti izbor po imenu

en: &Sort Selection by Description
sl: Razvr&sti izbor po opisu

en: &Sort All by Name
sl: Razvr&sti vse po imenu

en: &Sort All by Description
sl: Razvr&sti vse po opisu

en: Move &Up
sl: Premakni gor

en: Move &Down
sl: Premakni &dol

en: Restore to System Menu
sl: Obnovi sistemski meni

en: Search...
sl: Išči...

en: Search through the list of applications below
sl: Preišči spodnji seznam programov

en: &Delete
sl: Izbriši

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
sl: Opravili ste spremembe v meniju.
    Ali bi jih radi shranili ali zavrgli?

en: Save Menu Changes?
sl: Shranim spremembe menija?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (file_file_actions)
en: File Act&ions
sl: Datotečna dejanja

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: Ur&edi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

note: i18n: ectx: ToolBar (hamburgerBar)
en: Hamburger Menu Toolbar
sl: Orodna vrstica Hamburger menija

en: KDE Menu Editor
sl: Urejevalnik menijev KDE

en: KDE menu editor
sl: Urejevalnik menijev KDE

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Previous Maintainer
sl: Prejšnji vzdrževalec

en: Original Author
sl: Prvotni avtor

en: Entry and/or menu to select, e.g. "org.kde.dolphin.desktop", "Utilties/org.kde.kwrite.desktop", "Education/Mathematics"
sl: Vnos in/ali meni za izbiro, npr. "org.kde.dolphin.desktop", "Pripomočki/org.kde.kwrite.desktop", "Izobraževanje/Matematika"

en: Could not write to %1
sl: Ni bilo mogoče pisati v %1

en: General options
sl: Splošne možnosti

en: Spell Checking
sl: Preverjanje črkovanja

en: Spell checking Options
sl: Možnosti preverjanja črkovanja

en: Show hidden entries
sl: Prikaži skrite vnose

en:  [Hidden]
sl:  [Skrito]

en: New Submenu
sl: Nov podmeni

en: Submenu name:
sl: Ime podmenija:

en: New Item
sl: Nov predmet

en: Item name:
sl: Ime predmeta:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
sl: Spremembe menija niso bile shranjene zaradi naslednje težave:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
sl: Ali želite obnoviti sistemski meni? Opozorilo: to bo odstranilo vse menije po meri.

[ctx: @title:window]
en: Restore Menu System
sl: Obnovi sistemski meni
