kmenuedit - en to sr translation catalogue (58 entries)

en: &Name:
sr: &Име:

en: &Description:
sr: &Опис:

en: &Comment:
sr: &Коментар:

en: Co&mmand:
sr: &Наредба:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
sr: За наредбом, можете унети неке местодржаче који ће бити смењени стварним вредностима када се програм покрене:
    %f — име једног фајла
    %F — списак фајлова; за програме који могу отворити неколико локалних фајлова истовременом
    %u — један УРЛ
    %U — списак УРЛ‑ова
    %d — фасцикла фајла који се отвара
    %D — списак фасцикли
    %i — иконица
    %m — мини‑иконица
    %c — наслов

en: Enable &launch feedback
sr: &Одзив при покретању

en: Only show in KDE
sr: Прикажи само у КДЕ‑у

en: Hidden entry
sr: Скривена ставка

en: General
sr: Опште

en: &Work path:
sr: &Радна путања:

en: Run in term&inal
sr: Покрени у &терминалу

en: Terminal &options:
sr: &Опције терминала:

en: &Run as a different user
sr: Покрени као &други корисник

en: &Username:
sr: &Корисник:

en: Current shortcut &key:
sr: &Тренутни тастер пречице:

en: Advanced
sr: Напредно

en: &New Submenu...
sr: Нови &подмени...

en: New &Item...
sr: Нова &ставка...

en: New S&eparator
sr: Нови &раздвајач

en: &Sort
sr: &Поређај

en: &Sort selection by Name
sr: &Поређај избор по имену

en: &Sort selection by Description
sr: &Поређај избор по опису

en: &Sort all by Name
sr: &Поређај све по имену

en: &Sort all by Description
sr: &Поређај све по опису

en: Move &Up
sr: Помери на&горе

en: Move &Down
sr: Помери на&доле

en: Restore to System Menu
sr: Врати на системски мени

en: &Delete
sr: &Обриши

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
sr: Начинили сте измене у менију.
    Желите ли да их сачувате или одбаците?

en: Save Menu Changes?
sr: Сачувати измене менија?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sr: &Фајл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sr: &Уређивање

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr: Главна трака

en: KDE menu editor
sr: Уређивач К‑менија|/|$[својства ген 'Уређивача К‑менија'
               дат 'Уређивачу К‑менија'
               аку 'Уређивач К‑менија'
    ]

en: KDE Menu Editor
sr: Уређивач К‑менија

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
sr: © 2000-2003, Валдо Бастијан, Рафаеле Сандрини, Матијас Елтер

en: Waldo Bastian
sr: Валдо Бастијан

en: Maintainer
sr: одржавалац

en: Raffaele Sandrini
sr: Рафаеле Сандрини

en: Previous Maintainer
sr: претходни одржавалац

en: Matthias Elter
sr: Матијас Елтер

en: Original Author
sr: првобитни аутор

en: Montel Laurent
sr: Лорен Монтел

en: Sub menu to pre-select
sr: Предодабрани подмени

en: Menu entry to pre-select
sr: Предодабрана ставка менија

en: Could not write to %1
sr: Не могу да пишем у %1

en: General options
sr: Опште опције

en: Spell Checking
sr: Провера правописа

en: Spell checking Options
sr: Опције провере правописа

en: Show hidden entries
sr: Прикажи скривене ставке

en:  [Hidden]
sr:  [скривено]

en: New Submenu
sr: Нови подмени

en: Submenu name:
sr: Име подменија:

en: New Item
sr: Нова ставка

en: Item name:
sr: Име ставке:

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
sr: Биће уклоњени сви подменији у „%1“. Желите ли да наставите?

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
sr: Измене менија не могу се сачувати из следећег разлога:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
sr: Желите ли да повратите системски мени? УПОЗОРЕЊЕ: Ово уклања све посебно додате меније.
