kmenuedit - en to sr@latin translation catalogue (48 entries)

en: &Name:
sr@latin: &Ime:

en: &Comment:
sr@latin: &Komentar:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
sr@latin: Za naredbom, možete uneti neke mestodržače koji će biti smenjeni stvarnim vrednostima kada se program pokrene:
    %f — ime jednog fajla
    %F — spisak fajlova; za programe koji mogu otvoriti nekoliko lokalnih fajlova istovremenom
    %u — jedan URL
    %U — spisak URL‑ova
    %d — fascikla fajla koji se otvara
    %D — spisak fascikli
    %i — ikonica
    %m — mini‑ikonica
    %c — naslov

en: Enable &launch feedback
sr@latin: &Odziv pri pokretanju

en: Hidden entry
sr@latin: Skrivena stavka

en: General
sr@latin: Opšte

en: &Work path:
sr@latin: &Radna putanja:

en: Run in term&inal
sr@latin: Pokreni u &terminalu

en: Terminal &options:
sr@latin: &Opcije terminala:

en: &Run as a different user
sr@latin: Pokreni kao &drugi korisnik

en: &Username:
sr@latin: &Korisnik:

en: Current shortcut &key:
sr@latin: &Trenutni taster prečice:

en: Advanced
sr@latin: Napredno

en: &New Submenu...
sr@latin: Novi &podmeni...

en: New &Item...
sr@latin: Nova &stavka...

en: New S&eparator
sr@latin: Novi &razdvajač

en: &Sort
sr@latin: &Poređaj

en: Move &Up
sr@latin: Pomeri na&gore

en: Move &Down
sr@latin: Pomeri na&dole

en: Restore to System Menu
sr@latin: Vrati na sistemski meni

en: &Delete
sr@latin: &Obriši

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
sr@latin: Načinili ste izmene u meniju.
    Želite li da ih sačuvate ili odbacite?

en: Save Menu Changes?
sr@latin: Sačuvati izmene menija?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sr@latin: &Fajl

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sr@latin: &Uređivanje

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr@latin: Glavna traka

en: KDE Menu Editor
sr@latin: Uređivač K‑menija

en: KDE menu editor
sr@latin: Uređivač K‑menija|/|$[svojstva gen 'Uređivača K‑menija'
               dat 'Uređivaču K‑menija'
               aku 'Uređivač K‑menija'
    ]

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
sr@latin: © 2000-2003, Valdo Bastijan, Rafaele Sandrini, Matijas Elter

en: Waldo Bastian
sr@latin: Valdo Bastijan

en: Maintainer
sr@latin: održavalac

en: Raffaele Sandrini
sr@latin: Rafaele Sandrini

en: Previous Maintainer
sr@latin: prethodni održavalac

en: Matthias Elter
sr@latin: Matijas Elter

en: Original Author
sr@latin: prvobitni autor

en: Montel Laurent
sr@latin: Loren Montel

en: Could not write to %1
sr@latin: Ne mogu da pišem u %1

en: General options
sr@latin: Opšte opcije

en: Spell Checking
sr@latin: Provera pravopisa

en: Spell checking Options
sr@latin: Opcije provere pravopisa

en: Show hidden entries
sr@latin: Prikaži skrivene stavke

en:  [Hidden]
sr@latin:  [skriveno]

en: New Submenu
sr@latin: Novi podmeni

en: Submenu name:
sr@latin: Ime podmenija:

en: New Item
sr@latin: Nova stavka

en: Item name:
sr@latin: Ime stavke:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
sr@latin: Izmene menija ne mogu se sačuvati iz sledećeg razloga:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
sr@latin: Želite li da povratite sistemski meni? UPOZORENJE: Ovo uklanja sve posebno dodate menije.
