kmenuedit - en to tg translation catalogue (9 entries)

en: &Name:
tg: &Ном:

en: General
tg: Умумӣ

en: &Run as a different user
tg: &Иҷро кардан ҳамчун корбари дигар

en: &Username:
tg: &Номи корбар:

en: Search...
tg: Ҷустуҷӯ...

en: &Delete
tg: &Нест кардан

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
tg: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
tg: &Таҳрир кардан

en: Spell Checking
tg: Санҷиши имло
