kmenuedit - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: &Name:
ug: ئاتى(&N):

en: &Description:
ug: چۈشەندۈرۈش(&D):

en: &Comment:
ug: ئىزاھات(&C):

en: Enable &launch feedback
ug: ئىجرا قايتما ئىنكاسنى قوزغات(&L)

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: &Work path:
ug: خىزمەت يولى(&W):

en: Run in term&inal
ug: تېرمىنالدا ئىجرا قىل(&I)

en: Terminal &options:
ug: تېرمىنال تاللانمىلىرى(&O):

en: &Run as a different user
ug: باشقا ئىشلەتكۈچى سۈپىتىدە ئىجرا قىل(&R)

en: &Username:
ug: ئىشلەتكۈچى نامى(&U):

en: Advanced
ug: ئالىي

en: &New Submenu...
ug: يېڭى تارماق تىزىملىك(&N)…

en: Move &Up
ug: يۇقىرىغا(&U)

en: Move &Down
ug: تۆۋەنگە(&D)

en: Restore to System Menu
ug: سىستېما تىزىملىكىگە ئەسلىگە كەلتۈر

en: &Delete
ug: ئۆچۈر(&D)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ug: تەھرىر(&E)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
ug: (C) 2000-2003، Waldo Bastian، Raffaele Sandrini، Matthias Elter

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: Previous Maintainer
ug: ئالدىنقى مەسئۇل ئادەم

en: Original Author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: General options
ug: ئادەتتىكى تاللانما

en: Spell Checking
ug: ئىملا تەكشۈرۈش

en: Spell checking Options
ug: ئىملا تەكشۈرۈش تاللانمىلىرى

en: Show hidden entries
ug: يوشۇرۇن كىرگۈلەرنى كۆرسەت

en:  [Hidden]
ug:  [يوشۇرۇن]

en: Submenu name:
ug: تارماق تىزىملىك ئاتى:

en: New Item
ug: يېڭى تۈر

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
ug: «%1» نىڭ بارلىق تارماق تىزىملىكلىرى چىقىرىۋېتىلىدۇ. داۋاملاشتۇرامسىز؟
