kmenuedit - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: &Name:
uk: &Назва:

en: &Description:
uk: &Опис:

en: &Comment:
uk: &Коментар:

[ctx: @label:textfield]
en: Environment Variables:
uk: Змінні середовища:

[ctx: @label:textbox the name or path to a command-line program]
en: Program:
uk: Програма:

[ctx: @label:textfield]
en: Command-Line Arguments:
uk: Аргументи командного рядка:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
uk: Наступна команда може містити декілька підставних параметрів, які буде замінено їхніми фактичними значеннями при запуску програми:
    %f — назва одного файла
    %F — список файлів; для програм, які можуть відкривати декілька файлів відразу
    %u — одна адреса (URL)
    %U — список адрес (URL)
    %d — тека з файлом, який потрібно відкрити
    %D — список тек
    %i — піктограма
    %m — мініпіктограма
    %c — заголовок вікна

en: Enable &launch feedback
uk: Ввімкнути зворотній зв'язок &запуску

en: Only show when logged into a Plasma session
uk: Показувати, лише якщо працюємо у сеансі Плазми

en: Hidden entry
uk: Прихований запис

en: General
uk: Загальне

en: &Work path:
uk: &Робочий каталог:

en: Run in term&inal
uk: Запускати в терміна&лі

en: Terminal &options:
uk: &Параметри термінала:

en: &Run as a different user
uk: Запускати &як інший користувач

en: &Username:
uk: Ім'я &користувача:

en: Current shortcut &key:
uk: Поточне &клавіатурне скорочення:

en: Advanced
uk: Додатково

en: Launch %1
uk: Запустити %1

en: &New Submenu...
uk: &Нове підменю...

en: New &Item...
uk: Новий &елемент...

en: New S&eparator
uk: Новий &роздільник

en: &Sort
uk: &Впорядкувати

en: &Sort selection by Name
uk: Впорядкувати позначене за &назвами

en: &Sort selection by Description
uk: Впорядкувати позначене за &описом

en: &Sort all by Name
uk: Впорядкувати вс&е за назвами

en: &Sort all by Description
uk: Впорядкувати все за о&писом

en: Move &Up
uk: Пересунути &вище

en: Move &Down
uk: Пересунути &нижче

en: Restore to System Menu
uk: Відновити системне меню

en: Search...
uk: Шукати…

en: Search through the list of applications below
uk: Шукати у списку програм, розташованому нижче

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
uk: В меню було внесено зміни.
    Зберегти ці зміни чи відкинути їх?

en: Save Menu Changes?
uk: Зберегти зміни в меню?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: KDE Menu Editor
uk: Редактор меню KDE

en: KDE menu editor
uk: Редактор меню KDE

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
uk: © Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter, 2000–2003

en: Maintainer
uk: Супровід

en: Previous Maintainer
uk: Колишній супровідник

en: Original Author
uk: Перший автор

en: Sub menu to pre-select
uk: Під меню для попереднього вибору

en: Menu entry to pre-select
uk: Пункт меню для попереднього вибору

en: Could not write to %1
uk: Не вдається записати до %1

en: General options
uk: Загальні параметри

en: Spell Checking
uk: Перевірка правопису

en: Spell checking Options
uk: Параметри перевірки правопису

en: Show hidden entries
uk: Показати приховані записи

en:  [Hidden]
uk:  [сховано]

en: New Submenu
uk: Нове підменю

en: Submenu name:
uk: Назва підменю:

en: New Item
uk: Новий елемент

en: Item name:
uk: Назва елемента:

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
uk: Всі підменю «%1» буде вилучено. Хочете продовжити?

[ctx: @title:window]
en: Delete
uk: Вилучення

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
uk: Зміни в меню неможливо зберегти через наступну проблему:

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
uk: Хочете відновити системне меню? Попередження: ця дія вилучить всі налаштовані вами меню.

[ctx: @title:window]
en: Restore Menu System
uk: Відновити систему меню
