kmenuedit - en to uz translation catalogue (26 entries)

en: &Name:
uz: &Nomi:

en: &Description:
uz: &Taʼrifi:

en: &Comment:
uz: I&zoh:

en: &Work path:
uz: &Ish yoʻli:

en: Run in term&inal
uz: &Terminalda bajarish

en: Terminal &options:
uz: Terminalning &parametrlari:

en: &Run as a different user
uz: Boshqa &foydalanuvchi sifatida bajarish

en: &Username:
uz: F&oydalanuvchi:

en: Current shortcut &key:
uz: &Joriy tugmalar birikmasi:

en: &New Submenu...
uz: Yangi quyi &menyu

en: New &Item...
uz: Yangi &band

en: New S&eparator
uz: &Yangi ajratuvchi

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
uz: Menyuga oʻzgarishlar kiritildi.
    Ularni saqlashni istaysizmi yoki ulardan voz kechasizmi?

en: Save Menu Changes?
uz: Menyuga kiritilgan oʻzgarishlarni saqlaymi?

en: KDE Menu Editor
uz: KDE menyu tahrirchi

en: KDE menu editor
uz: KDE menyu tahrirchi

en: Maintainer
uz: Taʼminlovchi

en: Previous Maintainer
uz: Oldingi taʼminlovchi

en: Original Author
uz: Birinchi muallif

en: Could not write to %1
uz: %1'ga yozib boʻlmadi

en:  [Hidden]
uz:  [Yashirilgan]

en: New Submenu
uz: Yangi quyi menyu

en: Submenu name:
uz: Quyi menyuning nomi:

en: New Item
uz: Yangi band

en: Item name:
uz: Bandning nomi:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
uz: Menyuga kiritilgan oʻzgarishlar quyidagi muammoga koʻra saqlanmadi:
