kmenuedit - en to uz@cyrillic translation catalogue (26 entries)

en: &Name:
uz@cyrillic: &Номи:

en: &Description:
uz@cyrillic: &Таърифи:

en: &Comment:
uz@cyrillic: И&зоҳ:

en: &Work path:
uz@cyrillic: &Иш йўли:

en: Run in term&inal
uz@cyrillic: &Терминалда бажариш

en: Terminal &options:
uz@cyrillic: Терминалнинг &параметрлари:

en: &Run as a different user
uz@cyrillic: Бошқа &фойдаланувчи сифатида бажариш

en: &Username:
uz@cyrillic: Ф&ойдаланувчи:

en: Current shortcut &key:
uz@cyrillic: &Жорий тугмалар бирикмаси:

en: &New Submenu...
uz@cyrillic: Янги қуйи &меню

en: New &Item...
uz@cyrillic: Янги &банд

en: New S&eparator
uz@cyrillic: &Янги ажратувчи

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
uz@cyrillic: Менюга ўзгаришлар киритилди.
    Уларни сақлашни истайсизми ёки улардан воз кечасизми?

en: Save Menu Changes?
uz@cyrillic: Менюга киритилган ўзгаришларни сақлайми?

en: KDE Menu Editor
uz@cyrillic: KDE меню таҳрирчи

en: KDE menu editor
uz@cyrillic: KDE меню таҳрирчи

en: Maintainer
uz@cyrillic: Таъминловчи

en: Previous Maintainer
uz@cyrillic: Олдинги таъминловчи

en: Original Author
uz@cyrillic: Биринчи муаллиф

en: Could not write to %1
uz@cyrillic: %1'га ёзиб бўлмади

en:  [Hidden]
uz@cyrillic:  [Яширилган]

en: New Submenu
uz@cyrillic: Янги қуйи меню

en: Submenu name:
uz@cyrillic: Қуйи менюнинг номи:

en: New Item
uz@cyrillic: Янги банд

en: Item name:
uz@cyrillic: Банднинг номи:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
uz@cyrillic: Менюга киритилган ўзгаришлар қуйидаги муаммога кўра сақланмади:
