kmenuedit - en to wa translation catalogue (43 entries)

en: &Name:
wa: &No :

en: &Description:
wa: &Discrijhaedje :

en: &Comment:
wa: Ra&wete :

en: Enable &launch feedback
wa: Mete en alaedje l' imådjete d' &enondaedje

en: Hidden entry
wa: Intrêye catcheye

en: General
wa: Djenerå

en: &Work path:
wa: Ridant d' &ovraedje :

en: Run in term&inal
wa: Enonder dins on term&inå

en: Terminal &options:
wa: Tchu&zes do terminå :

en: &Run as a different user
wa: En&onder come on ôte uzeu

en: &Username:
wa: No di l' &uzeu :

en: Current shortcut &key:
wa: Rascourti &taprece do moumint :

en: Advanced
wa: Sipepieus

en: &New Submenu...
wa: &Novele dressêye efant...

en: New &Item...
wa: No&vea cayet...

en: New S&eparator
wa: Novea s&eparateu

en: Restore to System Menu
wa: Rimete come li Dressêye sistinme

en: &Delete
wa: &Disfacer

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
wa: Vos avoz fwait des candjmints al dressêye.
    Voloz vs schaper les candjmints oudonbén ls abandner?

en: Save Menu Changes?
wa: Schaper candjmints del dressêye ?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
wa: &Fitchî

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
wa: &Candjî

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
wa: Mwaisse båre ås usteyes

en: KDE Menu Editor
wa: Aspougneu del dressêye di KDE

en: KDE menu editor
wa: Aspougneu del dressêye di KDE

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
wa: © 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini eyet Matthias Elter

en: Maintainer
wa: Mintneu

en: Previous Maintainer
wa: Mintneu di dvant

en: Original Author
wa: Prumî oteur

en: Sub menu to pre-select
wa: Dressêye efant a tchoezi d' avance

en: Menu entry to pre-select
wa: Intrêye del dressêye a tchoezi d' avance

en: Could not write to %1
wa: Dji n' a nén sepou scrire so %1

en: Spell Checking
wa: Waitî l' ortografeye

en: Spell checking Options
wa: Tchuzes do coridjaedje ortografike

en: Show hidden entries
wa: Mostrer les intrêyes catcheyes

en:  [Hidden]
wa:  [Catchî]

en: New Submenu
wa: Novele dressêye efant

en: Submenu name:
wa: No del dressêye efant :

en: New Item
wa: Novea cayet

en: Item name:
wa: No do cayet :

en: All submenus of '%1' will be removed. Do you want to continue?
wa: Totes les dressêyes efant di « %1 » vont-st esse oistêyes. Voloz vs continouwer ?

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
wa: Les candjmints al dressêye n' ont nén savou esse schapés a cåze di ç' problinme la :

en: Do you want to restore the system menu? Warning: This will remove all custom menus.
wa: Voloz vs rapexhî l' dressêye sistinme ? Asteme : Ça va disfacer totes les dressêyes fwaites a vosse môde.
