kmenuedit - en to xh translation catalogue (16 entries)

en: &Name:
xh: &Igama:

en: &Comment:
xh: &Gqabaza:

en: &Work path:
xh: &Umendo womsebenzi:

en: Run in term&inal
xh: &Sebenzisa kwisiphelo sendlela

en: Terminal &options:
xh: &Iinketho zesiphelo sendlela:

en: Current shortcut &key:
xh: Isitshixo sangoku sendlela &emfutshane:

en: &New Submenu...
xh: &Imenu Esezantsi entsha...

en: New &Item...
xh: Umba &Omtsha...

en: KDE Menu Editor
xh: Umhleli we Menu ye KDE

en: Maintainer
xh: Umlondolozi

en: Original Author
xh: Ubhali Woqobo

en:  [Hidden]
xh:  [Ifihliwe]

en: New Submenu
xh: Imenu esezantsi Entsha

en: Submenu name:
xh: Igama le menu esezantsi:

en: New Item
xh: Umba Omtsha

en: Item name:
xh: Igama lomba:
