kmines-1.1 - en to br translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
br: Ledander :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
br: Uhelder :

en: Original author
br: Oberour kentañ

en: Custom
br: Diouzhoc'h

en: General
br: Pennañ

en: Theme
br: Giz

en: Custom Game
br: C'hoari diouzoc'h
