kmines - en to cy translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
cy: Lled:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
cy: Uchder:

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
cy: Lled y maes chwarae.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
cy: Uchder y maes chwarae.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
cy: Nifer ffrwydynnau yn y maes chwarae.

en: Smiley pixmaps
cy: Picsfapiau gwynebau hapus

en: Solver/Adviser
cy: Datrysydd/Cynghorydd

en: Magic reveal mode
cy: Modd dangos fel hud

en: Custom
cy: Addasiedig

en: General
cy: Cyffredinol

en: Custom Game
cy: Gêm Addasiedig
