kmines - en to et translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
et: Laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
et: Kõrgus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mines:
et: Miine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuestionMarks)
en: Use '?' marks
et: Küsimärkide kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry (UseQuestionMarks), group (General)
en: Whether the "unsure" marker may be used.
et: Kas kasutada "kahtlaste" ruutude märkimist.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
et: Mänguvälja laius.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
et: Mänguvälja kõrgus.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
et: Miinide arv mänguväljal.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: KMines is a classic minesweeper game
et: KMines on klassikaline miiniotsimise mäng

en: Original author
et: Algne autor

en: Code refactoring and SVG support. Current maintainer
et: Koodi ümberkirjutamine ja SVG toetus, praegune hooldaja

en: Rewrite to use QGraphicsView framework. Current maintainer
et: Ümberkirjutamine QGraphicsView raamistiku kasutamiseks, praegune hooldaja

en: Smiley pixmaps
et: Emotikonid

en: Solver/Adviser
et: Lahendaja/nõustaja

en: Magic reveal mode
et: Maagilise näitamise režiim

en: Port to use KGameRenderer
et: Portimine KGameRendereri peale

en: Mines: 0/0
et: Miine: 0/0

en: Time: 00:00
et: Aeg: 00:00

en: Custom
et: Kohandatud

en: Mines: %1/%2
et: Miine: %1/%2

en: Reset the Game?
et: Kas lähtestada mäng?

en: Time: %1
et: Aeg: %1

en: Game is paused.
et: Mäng on peatatud.

en: Congratulations! You have won!
et: Õnnitlused! Sa võitsid!

en: You have lost.
et: Sa kaotasid.
