kmines 0 - en to hr translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
hr: Širina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
hr: Visina:

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
hr: Širina polja za igru.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
hr: Visina polja za igru.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
hr: Broj mina u polju za igru.

en: KMines
hr: KMine

en: Smiley pixmaps
hr: Piksmapa smiješaka

en: Solver/Adviser
hr: Rješavač/Savjetnik

en: Magic reveal mode
hr: Magično razotkrivanje

en: Custom
hr: Prilagođeno
