kmines - en to ka translation catalogue (34 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
ka: სიგანე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
ka: სიმაღლე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mines:
ka: ნაღმები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuestionMarks)
en: Use '?' marks
ka: გამოიყენეთ "?" ნიშნები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowKminesReset)
en: Allow KMines reset
ka: KMines -ის მნიშვნელობების განულების მხარდაჭერა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableScoreOnReset)
en: Disable score on reset
ka: საწყის მნიშვნელობებზე დაბრუნებისას ქულებიც განულდება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ExploreWithLeftClickOnNumberCells)
en: Explore with left click on number cells
ka: რიცხვიან უჯრეებზე მარცხენა წკაპით ძებნა

note: i18n: ectx: label, entry (UseQuestionMarks), group (General)
en: Whether the "unsure" marker may be used.
ka: დაშვებულია თუ არა "დარწმუნებული არ ვარ" მარკერის გამოყენება.

note: i18n: ectx: label, entry (ExploreWithLeftClickOnNumberCells), group (General)
en: Left click on a number cell will have the same effect as mid click.
ka: უჯრედზე მარცხენა წკაპს იგივე ეფექტი ექნება, რაც შუა წკაპს.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
ka: სათამაშო ველის სიგანე.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
ka: სათამაშო ველის სიმაღლე.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
ka: სათამაშო ველზე ნაღმების რაოდენობა.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: KMines is a classic minesweeper game
ka: KMines კლასიკური განნაღმვის თააშია

en: Original author
ka: საწყისი ავტორი

en: Code refactoring and SVG support. Current maintainer
ka: კოდის შელამაზება და SVG-ის მხარდაჭერა. მიმდინარე ლიდერი

en: Rewrite to use QGraphicsView framework. Current maintainer
ka: QGraphicsView -ის გამოყენება. მიმდინარე ლიდერი

en: Smiley pixmaps
ka: სიცილაკის ბიტური რუკები

en: Solver/Adviser
ka: ამომხსნელი/დამხმაე

en: Magic reveal mode
ka: მაგიური გამოჩენის რეჟიმი

en: Port to use KGameRenderer
ka: KGameRenderer-ის გამოყენება

en: Mines: 0/0
ka: ნაღმები: 0/0

en: Time: 00:00
ka: დრო: 00:00

en: Custom
ka: განსხვავებული

en: Mines: %1/%2
ka: ნაღმები: %1/%2

en: Reset?
ka: განულება?

en: Reset the Game?
ka: გავანულო თამაში?

en: Time: %1
ka: დრო: %1

en: General
ka: მთავარი

en: Theme
ka: თემა

en: Custom Game
ka: თანაშის მორგება

en: Game is paused.
ka: თამაში შეჩერებულია.

en: Congratulations! You have won!
ka: გილოცავთ! თქვენ მოიგეთ!

en: You have lost.
ka: წააგეთ.
