kmines - en to kk translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
kk: Ені:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
kk: Биіктігі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mines:
kk: Миналар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuestionMarks)
en: Use '?' marks
kk: '?' белгісі қолданылсын

note: i18n: ectx: label, entry (UseQuestionMarks), group (General)
en: Whether the "unsure" marker may be used.
kk: "Күдікті" маркерін қолдану туралы шешім.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
kk: Ойын алаңының ені.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
kk: Ойын алаңының биіктігі.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
kk: Ойын алаңындағы миналардың саны.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

en: KMines is a classic minesweeper game
kk: KMines - классикалық "сапёр" ойыны

en: Original author
kk: Бастапқы авторы

en: Code refactoring and SVG support. Current maintainer
kk: Кодын жетілдірген және SVG қолдауы. Қазіргі жетілдірушісі

en: Rewrite to use QGraphicsView framework. Current maintainer
kk: QGraphicsView негізінде қайта жасап шыққан. Қазіргі жетілдірушісі

en: Smiley pixmaps
kk: Күлімдеген кескіндер

en: Solver/Adviser
kk: Кеңесші

en: Magic reveal mode
kk: "Сиқырлы" ашу режімі

en: Port to use KGameRenderer
kk: KGameRenderer қолдануын порттау

en: Mines: 0/0
kk: Миналар: 0/0

en: Time: 00:00
kk: Уақыт: 00:00

en: Custom
kk: Өзім қалаған

en: Mines: %1/%2
kk: Миналар: %1/%2

en: Time: %1
kk: Уақыт: %1

en: Game is paused.
kk: Ойын аялдап тұр.

en: Congratulations! You have won!
kk: Құттықтаймыз! Сіз ұттыңыз!

en: You have lost.
kk: Ұтылдыңыз.
