kmines - en to lt translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
lt: Plotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
lt: Aukštis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mines:
lt: Minos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuestionMarks)
en: Use '?' marks
lt: Naudoti '?' žymas

note: i18n: ectx: label, entry (UseQuestionMarks), group (General)
en: Whether the "unsure" marker may be used.
lt: Ar gali būti naudojamos žymos „nesu tikras“.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
lt: Žaidimo lauko plotis.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
lt: Žaidimo lauko aukštis.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
lt: Minų skaičius žaidimo lauke.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: KMines is a classic minesweeper game
lt: KMines yra klasikinis išminuotojo žaidimas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Code refactoring and SVG support. Current maintainer
lt: Kodo pertvarkymas ir SVG palaikymas. Dabartinis prižiūrėtojas

en: Rewrite to use QGraphicsView framework. Current maintainer
lt: Perrašymas naudojant QGraphicsView infrastruktūrą. Dabartinis prižiūrėtojas

en: Smiley pixmaps
lt: Šypsenėlių paveikslėliai

en: Solver/Adviser
lt: Sprendėjas/Patarėjas

en: Magic reveal mode
lt: Magiško atskleidimo režimas

en: Port to use KGameRenderer
lt: KGameRenderer naudojantis variantas

en: Mines: 0/0
lt: Minos: 0/0

en: Time: 00:00
lt: Laikas: 00:00

en: Custom
lt: Pasirinktas

en: Mines: %1/%2
lt: Minos: %1/%2

en: Time: %1
lt: Laikas: %1

en: General
lt: Bendri

en: Theme
lt: Apipavidalinimas

en: Custom Game
lt: Pasirinktas žaidimas

en: Game is paused.
lt: Žaidimas pristabdytas

en: Congratulations! You have won!
lt: Sveikiname! Jūs laimėjote!

en: You have lost.
lt: Jūs pralaimėjote
