kmines - en to lv translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
lv: Platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
lv: Augstums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mines:
lv: Mīnas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuestionMarks)
en: Use '?' marks
lv: Lietot '?' zīmes

note: i18n: ectx: label, entry (UseQuestionMarks), group (General)
en: Whether the "unsure" marker may be used.
lv: Vai var izmantot "neskaidro" lauciņu marķieri.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
lv: Spēles laukuma platums.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
lv: Spēles laukuma augstums.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
lv: Mīnu skaits spēles laukumā.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: KMines is a classic minesweeper game
lv: KMines ir klasiska mīnu meklēšanas spēle

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Code refactoring and SVG support. Current maintainer
lv: Koda uzlabošana un SVG atbalsts. Pašreizējais uzturētājs

en: Rewrite to use QGraphicsView framework. Current maintainer
lv: Pārrakstīšana uz QGraphicsView. Pašreizējais uzturētājs

en: Smiley pixmaps
lv: Smaidiņu bildītes

en: Solver/Adviser
lv: Atrisinātājs/padomdevējs

en: Magic reveal mode
lv: Maģiskās atklāšanas režīms

en: Mines: 0/0
lv: Mīnas: 0/0

en: Time: 00:00
lv: Laiks: 00:00

en: Custom
lv: Izvēles

en: Mines: %1/%2
lv: Mīnas: %1/%2

en: Time: %1
lv: Laiks: %1

en: General
lv: Pamata

en: Theme
lv: Tēma

en: Custom Game
lv: Pielāgota spēle

en: Game is paused.
lv: Spēle apturēta.

en: You have lost.
lv: Jūs zaudējāt.
