kmines - en to mk translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
mk: Ширина:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
mk: Висина:

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
mk: Ширина на полето за играње.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
mk: Висина на полето за играње.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
mk: Бројот на мини во полето за играње.

en: KMines
mk: КМини

en: Smiley pixmaps
mk: Сликички со насмевки

en: Solver/Adviser
mk: Решавач/Советник

en: Magic reveal mode
mk: Режим на магично откривање

en: Custom
mk: Сопствено

en: General
mk: Општо

en: Custom Game
mk: Сопствена игра
