kmines - en to ms translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
ms: Lebar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
ms: Tinggi:

en: KMines is a classic minesweeper game
ms: KMines ialah permainan klasik pengesan periuk api

en: Original author
ms: Pengarang asal

en: Smiley pixmaps
ms: Peta piks senyuman

en: Solver/Adviser
ms: Penyelesai/Penasihat

en: Magic reveal mode
ms: Mod dedah ajaib

en: Custom
ms: Tersendiri
