kmines - en to nb translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
nb: Bredde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
nb: Høyde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mines:
nb: Miner:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuestionMarks)
en: Use '?' marks
nb: Bruk «?»-merker

note: i18n: ectx: label, entry (UseQuestionMarks), group (General)
en: Whether the "unsure" marker may be used.
nb: Velg om ruter kan markeres som «usikker».

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
nb: Bredden på spillebrettet.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
nb: Høyden på spillebrettet.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
nb: Antall miner i spillebrettet.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nb: Hovedverktøylinje

en: KMines is a classic minesweeper game
nb: KMines er et klassisk minesveiperspill

en: Original author
nb: Opprinnelig forfatter

en: Code refactoring and SVG support. Current maintainer
nb: Kodegjenbruk og SVG-støtte. Nåværende vedlikeholder

en: Rewrite to use QGraphicsView framework. Current maintainer
nb: Omskrevet til å bruke rammeverket QGraphicsView. Nåværende vedlikeholder

en: Smiley pixmaps
nb: Smilebilder

en: Solver/Adviser
nb: Løsning/råd

en: Magic reveal mode
nb: Magisk avdekking

en: Port to use KGameRenderer
nb: Port til å bruke KGameRenderer

en: Mines: 0/0
nb: Miner: 0/0

en: Time: 00:00
nb: Tid: 00:00

en: Custom
nb: Selvvalgt

en: Mines: %1/%2
nb: Miner: %1/%2

en: Time: %1
nb: Tid: %1

en: Game is paused.
nb: Spillet er pauset.

en: Congratulations! You have won!
nb: Gratulerer! Du har vunnet!

en: You have lost.
nb: Du har tapt.
