kmines - en to oc translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
oc: Largor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
oc: Nautor :

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

en: Custom
oc: Personalizat

en: Theme
oc: Tèma
