kmines - en to sl translation catalogue (34 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
sl: Širina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
sl: Višina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mines:
sl: Mine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuestionMarks)
en: Use '?' marks
sl: Uporabi oznake »?«

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowKminesReset)
en: Allow KMines reset
sl: Dovoli ponovno nastavitev KMines

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableScoreOnReset)
en: Disable score on reset
sl: Onemogoči štetje ob ponovni nastavitvi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ExploreWithLeftClickOnNumberCells)
en: Explore with left click on number cells
sl: Raziskuj z levim klikom na številske celice

note: i18n: ectx: label, entry (UseQuestionMarks), group (General)
en: Whether the "unsure" marker may be used.
sl: Ali naj je uporabljena oznaka »negotovo«.

note: i18n: ectx: label, entry (ExploreWithLeftClickOnNumberCells), group (General)
en: Left click on a number cell will have the same effect as mid click.
sl: Levi klik na številsko celico bo imel enak učinek kot srednji klik.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
sl: Širina igralnega polja.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
sl: Višina igralnega polja.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
sl: Število min na igralnem polju.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: KMines is a classic minesweeper game
sl: KMines je klasična igra Minolovca

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: Code refactoring and SVG support. Current maintainer
sl: Preurejanje kode in podpora za SVG. Trenutni vzdrževalec

en: Rewrite to use QGraphicsView framework. Current maintainer
sl: Znova napisana koda za uporabo ogrodja QGraphicsView. Trenutni vzdrževalec

en: Smiley pixmaps
sl: Večbitne sličice izraznih ikon

en: Solver/Adviser
sl: Reševalnik/svetovalnik

en: Magic reveal mode
sl: Način čarobnega razkritja

en: Port to use KGameRenderer
sl: Predelava za uporabo izrisovalnika KGameRenderer

en: Mines: 0/0
sl: Mine: 0/0

en: Time: 00:00
sl: Čas: 00:00

en: Custom
sl: Po meri

en: Mines: %1/%2
sl: Mine: %1/%2

en: Reset?
sl: Ponovni začetek?

en: Reset the Game?
sl: Ponovni začetek igre?

en: Time: %1
sl: Čas: %1

en: General
sl: Splošno

en: Theme
sl: Tema

en: Custom Game
sl: Igra po meri

en: Game is paused.
sl: Igra je začasno zaustavljena.

en: Congratulations! You have won!
sl: Čestitamo, zmagali ste!

en: You have lost.
sl: Izgubili ste igro.
