kdegames - en to sq translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
sq: Gjerësia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
sq: Lartësia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mines:
sq: Minat:

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

en: Original author
sq: Autori origjinal

en: Mines: 0/0
sq: Minat: 0/0

en: Time: 00:00
sq: Koha: 00:00

en: Custom
sq: Personalizuar

en: Mines: %1/%2
sq: Minat: %1/%2

en: Time: %1
sq: Koha: %1

en: General
sq: Të Përgjithshme

en: Theme
sq: Tema

en: Custom Game
sq: Lojë me Përzgjedhje

en: You have lost.
sq: Ju humbët.
