kmines - en to ta translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
ta: அகலம்:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
ta: உயரம்:

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (Options)
en: The width of the playing field.
ta: விளையாட்டு தளத்தின் அகலம்

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (Options)
en: The height of the playing field.
ta: விளையாட்டு தளத்தின் உயரம்

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMines), group (Options)
en: The number of mines in the playing field.
ta: விளையாட்டு தளத்தில் கண்ணிவெடியின் எண்ணிக்கை.

en: KMines
ta: கேமைன்ஸ்

en: Smiley pixmaps
ta: ஸ்மைலி பிக்ஸ்மாப்ஸ்

en: Solver/Adviser
ta: தீர்ப்பவர்/ஆலோசகர்

en: Magic reveal mode
ta: மாயாஜாலத்தை தெரியப்படுத்தும் பாங்கு

en: Custom
ta: ஆயத்த

en: General
ta: பொதுவாக

en: Custom Game
ta: ஆயத்த விளையாட்டு
