kmines - en to ug translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
ug: كەڭلىك:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
ug: ئېگىزلىك:

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: KMines is a classic minesweeper game
ug: K

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Time: 00:00
ug: ۋاقىت: 00:00

en: Custom
ug: ئىختىيارى

en: Time: %1
ug: ۋاقىت: %1

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Theme
ug: ئۆرنەك

en: Custom Game
ug: ئىختىيارى ئويۇن

en: Game is paused.
ug: ئويۇن ۋاقىتلىق توختىتىلدى.
