kmines - en to xh translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
xh: Ububanzi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
xh: Ubude:

en: Smiley pixmaps
xh: Ezinbcumayo pixmaps

en: Solver/Adviser
xh: Umsombululi/Umcebisi

en: Magic reveal mode
xh: Utyhilo oluzenzekelayo lwendlela

en: Custom
xh: Isiko

en: General
xh: Ngokubanzi

en: Custom Game
xh: Lungisa Umdlalo Wakho
